Fotogaléria 2016/17

Slávnostné vyhodnocovanie okresnej súťaže podporovanej mestom Nitra

Hviezdoslavov Kubín

Ekolandia –  skutočná škola v prírode

Výlet Telgárt

Giganty doby ľadovej

Sedem kľúčov od pevnosti

Taliansko

Baltie 2017 – finále

Birmovka

MDD
  • MDD
  • 1. jún 2017

Exkurzia do Martina

DEŇ  NARCISOV 2017

Atletika

Prvé sväté prijímanie

Celoslovenský úspech divadelného krúžku

Ročníkové práce 2017

SONG
  • SONG
  • 17. máj 2017

Environmentálna výchova

Exkurzia Carnuntum

Komenský a my 2017 – slávnostné vyhodnotenie

Puškinov pamätník

English Drama

Drama festival 2017

„Zlatý drak 2017“ – výtvarná súťaž

„Cesta históriou“ priniesla víťazstvo

Deň Zeme

Easter Egg Hunt

Exkurzia: Čičmany –  Rajecká Lesná

Jazykový kvet 2017

Rozprávkové vretienko

Svetový deň vody

Tenisky nás spoja

STORY 2017 – okresné kolo

VÝTVARNÁ  SÚŤAŽ „VESMÍR  OČAMI  DETÍ“

Projekt EDUCATE SLOVAKIA – multikultúrna výchova v praxi

Šaliansky Maťko – krajské kolo v prednese povesti

Udeľovanie ocenení „Srdce na dlani“

Beseda

Exkurzia do planetária

Prikrmovanie vtáčat v zime

Výtvarná súťaž Ochranárik 2016

Šaliansky Maťko – školské kolo

Vianočný minibazár pre Tomáška

Workshop

Riešenie problému a kreativita

Anna Franková

Olympiáda v anglickom jazyku

Projekt Záložka do knihy spája školy

Olympiáda z ruského jazyka – školské kolo

Exkurzia do Trnavy

Exkurzia – Kláštor

Bubnovačka

iBobor

Olympiáda v nemeckom jazyku – školské kolo

Arborétum

Festival vedy a techniky – AMAVET

Týždeň vedy a techniky

Piešťany

Cosmos Discovery

Jabĺčková štrúdieľka

Návšteva z Oxford University Press

Zbierka

Náboženská výchova

Čítanie nám chutí

Technika – 6. C

Svet práce

Návšteva v papierničke Petrus

Jesenné fantázie

Festival vedy a techniky AMAVET 2016

Slávnostná imatrikulácia

Európsky deň jazykov 2016

  • UTENDUM EST AETATE, CITO PEDE LABITUR AETAS  (Ovidius)

    Musíme využiť čas, čas rýchlym behom sa rúti

  • Vyhľadávanie

  • Čo nás čaká

    25. 2. 2019 – 1. 3. 2019 – jarné prázdniny

     

  • Dnes má meniny

    Roman(a)

  • Jedálny líst

    pondelok 4. 3.

    6 Polievka hrášková so zeleninou 7, 9, krupicové halušky7, 1
    10030 Slovenské rizoto s rybým mäsom1, 3, uhorka, čaj s príchuťou byliniek

    utorok 5. 3.

    2 Polievka cícerová 1
    7009 Bravčové stehno pečené, americké zemiaky, zeleninová obloha, čaj s medom

    streda 6. 3.

    1 polievka kareôábová 7, 1,, ovsené vločky
    9031 Kuracie stehná na spôsob sviečkovej9, 1, 7, 10, cestovina, vita nápoj

    Celý jedálny lístok

  • Zmeny na stránke

    5.2.2019 – Olympiáda v nemeckom jazyku – okresné kolo (Aktuality, Úspechy)

    10.2.2019 – Karneval (Aktuality, Fotogaléria)

    18.2.2019 – Stolný tenis (Aktuality, Fotogaléria, Úspechy), Zimné obdobie, 14. február – Valentín, Súťaž v ŠKD (ŠKD – klasické triedy)

     

     

  • Kontakt

    Základná škola, Benkova 34, Nitra
    benkova34@gmail.com
    037/773 10 15