Ekolandia – skutočná škola v prírode

Začiatkom júna sa žiaci 4. A, 4. B, 4. C a 4. D vybrali do školy v prírode do malebnej  dedinky Ždiar, učupenej pod štítmi Belianskych Tatier a obkolesenej nekonečnými lúkami. Hneď po príchode si každého  získala svojou neopakovateľnou atmosférou a krásnou prírodnou scenériou. Deti počas pobytu navštívili Beliansku jaskyňu, Múzeum Tatranského národného parku, Tatranskú Lomnicu, Ždiarsky dom, Javorovú dolinu, Monkovu dolinu, Strednicu a kostol sv.Anny v Tatranskej Javorine. Počas pobytu boli pre deti pripravené zaujímavé aktivity v prírode: jazda vláčikom Maguráčikom, geocaching, brodenie horského potoka Javorinka, stavanie kamenných mužíčkov, váľanie sudov, stavanie úkrytov v lese, pohyb v nočnom lese, beseda s horským záchranárom, hľadanie pobytových znakov zveri a na záver nemohla chýbať rozlúčková diskotéka. Všetci si okrem nezabudnuteľných zážitkov odniesli aj certifikáty mladého ekológa.

This entry was posted in Aktuality 2016/17, Fotogaléria 2016/17. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

22.  11. 2019 – riaditeľské voľno

Alžbeta

2 Polievka mrkvová 7, 1, ovsenné vločky 1
    9041 Morčacie prsia vyprážané v cetičku, zemiaky opekané s cibuľkou, kompot višňo