Baltík

Školský rok 2017/2018

CREATIVE BALTIE 2017

Medzinárodná programátorská súťaž Baltie 2018 – 16. ročník

Školský rok 2016/2017

Medzinárodná programátorská súťaž Baltie 2017 – 15. ročník

Školský rok 2015/2016

Medzinárodná programátorská súťaž Baltie 2016 – 14. ročník

CREATIVE BALTIE 2015

Školský rok 2014/2015

Medzinárodná programátorská súťaž Baltie 2015 – 13. ročník

Vianoce 2014

CREATIVE BALTIE 2014

Školský rok 2013/2014

Medzinárodná programátorská súťaž Baltie 2014 – 12. ročník

Vianoce 2013

CREATIVE BALTIE 2013

Školský rok 2012/2013

Medzinárodná programátorská súťaž Baltie 2013 – 11. ročník

Vianoce 2012

CREATIVE BALTIE 2012

Školský rok 2011/2012

Medzinárodná programátorská súťaž Baltie 2012 – 10. ročník

  • školské kolo
  • regionálne kolo (národné, 26. 3. 2012)
  • medzinárodné kolo (Varšava, 18. – 20. 5. 2012)

JUNIOR B3

Vianoce 2011

Školský rok 2010/2011

Medzinárodná programátorská súťaž Baltie 2011

Vianoce s Baltíkom 2010 – národné kolo

International creative programming contest CREATIVE BALTIE 2010, Brno, 27. 11. 2010

Školský rok 2009/2010

Baltíkov Borec

Medzinárodná programátorská súťaž Baltík 2010

  • školské kolo (november 2009 – 25. 2. 2010)
  • krajské kolo (ZŠ Benkova, Nitra, 17. 3. 2010)
  • národné kolo (Nové Mesto nad Váhom, Podolie, 14. – 16. 5. 2010)
  • medzinárodné kolo (Kopřivnice, 11. – 13. 6. 2010)

Vianoce s Baltíkom 2009

  • národné kolo
  • nedzinárodné kolo

Školský rok 2008/2009

Baltíkov Borec

Medzinárodná programátorská súťaž Baltík 2009

  • školské kolo
  • krajské kolo
  • celoslovenské kolo
  • medzinárodné kolo

15. ročník tvorivej programátorskej súťaže CREATIVE BALTIE 2008 (časť ČR + SR, Brno, 29. 11. 2009)

Školský rok 2007/2008

Baltíkov Borec

Medzinárodná programátorská súťaž Baltík 2008

Celoslovenská súťaž Vianoce s Baltíkom 2007

International creative programming contest CREATIVE BALTIE 2007.

14. ročník tvorivej programátorskej súťaže B + B 2007 (Brno, 9. – 10. 11. 2007)

Školský rok 2006/2007

Medzinárodná programátorská súťaž Baltík 2007

Celoslovenská súťaž Vianoce s Baltíkom 2006

13. ročník Medzinárodnej tvorivej programátorskej súťaže B + B 2006 (Brno, 11. – 12. 11. 2006)

Medzinárodná programátorská súťaž Baltík 2006

Celoslovenská súťaž Prázdniny s Baltíkom 2006

Školský rok 2005/2006

Medzinárodná programátorská súťaž Baltík 2006

Celoslovenská súťaž Vianoce s Baltíkom 2005

12. ročník Medzinárodnej tvorivej programátorskej súťaže Baltík + Baltazár 2005 (Brno 11. – 13. 11. 2005)

Školský rok 2004/2005

Medzinárodná programátorská súťaž Baltík 2005

Celoslovenská súťaž Vianoce s Baltíkom 2004

11. ročník Medzinárodnej tvorivej programátorskej súťaže Baltík + Baltazár 2004 (Brno 27. – 28. 11. 2004)

  • UTENDUM EST AETATE, CITO PEDE LABITUR AETAS  (Ovidius)

    Musíme využiť čas, čas rýchlym behom sa rúti

  • Vyhľadávanie

  • Čo nás čaká

    1. 2. 2019 – polročné prázdniny

     

  • Dnes má meniny

    Miloš

  • Jedálny líst

    streda 23. 1.

    6 Polievka rascová s vajcom s opraž.chlebom1, 7, 3,
    7028 Bravčový guláš segedínsky 7, 1,, kysnutá knedlľ, vita nápoj ríbezle

    štvrtok 24. 1.

    1 Polievka sedliacka 7, 9, 1, 3,
    9046 Kuracie stehná pečené 7, varené zemiaky, šalát z čínskej kapusty s jogurtom,

    piatok 25. 1.

    3 Polievka fazuľová mliečna 7, 1,
    15045 Šúlance so strúhankou, čaj mätový, ovocie

    Celý jedálny lístok

  • Zmeny na stránke

    10.12.2018 – Matičný stolnotenisový turnaj, Stolnotenisový turnaj, Beseda s kozmonautom, Naše úspechy v celoštátnej výtvarnej súťaži: „Dejiny sebavedomia“ (Aktuality, Fotogaléria, Úspechy)

    16.12.2018 – Olympiáda v ruskom jazyku – školské kolo, Exkurzia do Trnavy, Šaliansky Maťko – školské kolo (Aktuality, Fotogaléria, Úspechy)

    17.12.2018 – Vianočný minibazár pre Emku a Paľka, Vyhodnotenie súťaže iBobor 2018/19, Vedomostný kvíz (Aktuality, Fotogaléria)

    18.12.2018 – Vyhodnotenie súťaže v zbere kartónových obalov (Aktuality, Fotogaléria)

    19.12.2018 – Zlatý vek Peterhofu, Olympiáda v nemeckom jazyku (Aktuality, Fotogaléria, Úspechy)

    8.1.2019 – Kreslenie na asfalt, Príchod zimy, Mikuláš, Vianočná výzdoba, Výtvarná súťaž (ŠKD klasické triedy)

    15.1.2019 – Rekreačná činnosť v ŠKD (ŠKD klasické triedy)

    22.1.2019 – Beseda (Aktuality, Fotogaléria)

     

     

     

  • Kontakt

    Základná škola, Benkova 34, Nitra
    benkova34@gmail.com
    037/773 10 15