DEŇ NARCISOV 2017

Aj v tomto školskom roku  sme sa zapojili do finančnej  zbierky pre onkologických pacientov a ich rodiny. Žiaci a zamestnanci našej školy prispeli krásnou sumou

289,20 eur.

Zbierka na našej škole sa konala už po 8.krát a tešíme sa, že vyzbieraná suma peňazí bola doteraz najvyššia. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí prispeli do pokladničky a osobitne ŽP – žiačkam VIII. A triedy Vaneske Vágaiovej, Viki Andrášikovej a Jakubovi Štangovi, ktorí  s radosťou pripínali kvietky narcisov všetkým ochotným darcom.

Od roku 2010 do 2017 sme prispeli LPG celkovou sumou 1731,43 eur.

“Veľmi pekne vám ďakujeme a vysoko si vážime  prístup vašej školy k tejto humánnej akcii a uisťujeme vás, že každý peňažný dar, získaný zbierkou, prispeje k boju proti tomuto zákernému ochoreniu“ – vedúca pobočky LPR Nitra

This entry was posted in Aktuality 2016/17, Fotogaléria 2016/17. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.