Úspechy našich žiakov v šk. roku 2007/2008

MATEMATIKA

Matematická olympiáda – okresné kolo

Kategória Z5 (5. ročník)

  • 3. miesto Samuel Mikle (5. U) úspešný riešiteľ
  • 4. miesto Jakub Marták (5. U) úspešný riešiteľ

pripravovala p. Macáková

Kategória Z6 (6. ročník)

  • 4. miesto Martin Prochászka (6. T) úspešný riešiteľ
  • 5. – 9. miesto Jakub Ács (6. T) úspešný riešiteľ

pripravovala p. Poláková

Kategória Z7 (7. ročník)

  • 10. – 13. miesto Jakub Brestovský (7. T) úspešný riešiteľ

pripravovala p. Rumančíková

Pytagoriáda – okresné kolo

Kategória P3 (3. ročník)

  • 1. miesto Tomáš Švihorík (3. T), úspešný riešiteľ, pripravovala p. Tončeková

Kategória P4 (4. ročník)

  • 5. miesto Lucia Šebová (4. T), úspešný riešiteľ
  • 8. miesto Matej Novák (4. T), úspešný riešiteľ

pripravovala p. Záborská

Kategória P5 (5. ročník)

  • 4. miesto Dominika Furmáneková (5. T), úspešný riešiteľ, pripravovala p. Rumančíková

Kategória P7 (7. ročník)

  • 16. – 19. miesto Matúš Senkovič (7. T), úspešný riešiteľ, pripravovala p. Rumančíková
  • 20 miesto Barbora Trtíková (7. B), pripravovala p. Kovačevová

Kategória P8 (8. ročník)

  • 2. miesto Michaela Prablesková (8. T), úspešný riešiteľ, pripravovala p. Hajašová

INFORMATIKA

BALTÍK

Výsledky v súťažiach v programovacom jazyku Baltík.

Imagine Cup – školské kolo

Celoslovenská súťaž v programovaní v prog. jazyku Imagine.

  • 12. – 14. miesto (zo 117 v rámci Slovenska) Martin Mikuška 8. T – postup do celoslovenského finále

Imagine Cup – celoslovenské kolo

Celoslovenské kolo (Piešťany 13. 6. 2008).

  • 5. miesto Martin Mikuška 8. T

Palma Junior

Celoslovenská súťaž v programovaní v prog. jazyku Imagine.

Výsledky po 3. kole v kategórii Profík (5. – 6. ročník):

  • 3. miesto Michal Bali 6. T – postup do finálového kola
  • 5. miesto Arek Antoniewics 6. U – postup do finálového kola
  • 8. miesto Martin Prochászka 6. T

Finálové kolo (Košice 24. 6. 2008, Prírodovedecká fakulta UPJŠ)

  • 2.-3. miesto Michal Bali 6. T v kategórii Profík

FYZIKA

Fyzikálna olympiáda – okresné kolo

Kategória F (8. ročník)

  • 3. – 4. miesto J. Dóczy (8. A),   úspešný riešiteľ, pripravovala p. Bieliková

Kategória E (9. ročník)

  • 6. miesto D. Bernáth (9. T),  úspešný riešiteľ
  • 7. – 8. miesto F. Streško (9. A),  úspešný riešiteľ
  • 10. – 13. miesto J. Dudek (9. T),     úspešný riešiteľ

pripravovala p. Bieliková

Fyzikálna olympiáda – krajské kolo

Kategória F (8. ročník)

  • 4. miesto J. Dóczy (8. A),  úspešný riešiteľ, pripravovala p. Bieliková

CHÉMIA

Chemická olympiáda – okresné kolo, 9. ročník

  • 9. – 10. miesto S. Mihálik (9. C), úspešný riešiteľ, pripravovala p. Nosková

SLOVENSKÝ JAZYK A LITERATÚRA

Celoslovenská literárna súťaž „Komenský a my“ „Sme či nie sme tolerantní?“

  • 3. miesto Natália Germániová 9. T, pripravovala p. Kelemenová

Partnerské mestá

Súťaž vyhlásená primátorom mesta v rámci projektu „Európske hlavné mesto kultúry“.

  • 2. miesto P. Koscelanský, R. Wild, N. Germániová 9. T, J. Ács, M. Igaz, M. Bali 6. T

pripravovala p. Kelemenová

TECHNICKÁ VÝCHOVA

Tchv olympiáda – okresné kolo

  • 3. miesto J. Sovány 7. C, pripravoval p. Prokopenský

ANGLICKÝ JAZYK

Song – OK Aj – kat 2 sólo

  • 3. miesto Alexandra Danišová 9. C, pripravovala p. Páleníková

ĎALŠIE SÚŤAŽE

EXPERT – celoslovenská súťaž

8. ročník:

  • 8. miesto A. Eľko 8. T (z 1545 súťažiacich)

NA BICYKLI BEZPEČNE

Okresné kolo detskej dopravnej súťaže.

  • 2. miesto P. Benčo 6. B, M. Venek 6. B, P. Hasarová 6. B, M. Remjárová 5. B

II. kategória:

  • 2. miesto R. Hotový 8. A, N. Mášiková 8. A, J. Špaček 8. A, P. Haváčová 9. A

pripravoval p. Kudry

  • Vyhľadávanie

  • Čo nás čaká

    23. 12. 2020 – 7.1.2021 – Vianočné prázdniny

     

     

     

  • Jedálny lístok

    štvrtok 26. 11.

    1 Polievka kalerábová7, 1, ovsenné vločky1
    7054 Študentský rezeň1, 7, zemiaková kaša7, šalát z hlav.kapusty miešaný, voda

    piatok 27. 11.

    2 Polievka kapustnica s klobásou a hubami 1, chlieb 1, 3
    15018 Kysnutý koláč s ovocím 7, 3, 1, čaj ovocný, ovocie

    Celý jedálny lístok

  • Dnes má meniny

    Kornel

  • Zmeny na stránke

    28.10.2020 – Baltie 2020 – krajské kolo, Riadenie mestskej dopravy – programujeme BBC micro:bit (Aktuality, Fotogaléria)

    6.11.2020 – Pozdrav do Šanghaja (Aktuality, Fotogaléria)

    14.11.2020 – Online stretnutie s BBC micro:bitom (Aktuality, Fotogaléria)

    18.11.2020 – Hodina deťom (Aktuality)

    20.11.2020 – Jeseň, Činnosť ŠKD v mesiaci november (ŠKD – klasické triedy), Bubnovačka (Aktuality, Fotogaléria)

  • Kontakt

    Základná škola, Benkova 34, Nitra
    benkova34@gmail.com
    037/773 10 15