Drama festival 2017

V aula UKF v Nitre sa v dňoch 25.- 27. apríla konal 18. ročník divadelného festivalu pre základné, stredné a jazykové školy. Festival sa niesol v duchu predstavení vo viacerých cudzích jazykoch – anglickom, nemeckom, španielskom, francúzskom či ruskom..

Všetky vystúpenia mali danú spoločnú tému „ Zvieratá“.

Žiaci krúžku anglickej drámy sa aj tento rok úspešne predstavili s divadelnou hrou v anglickom jazyku „ ČARODEJNÍK Z KRAJINY OZ “

Príbehom o malej Dorotke a jej vernom kamarátovi, psíkovi Totovi, sme divákov za pomoci silného tornáda preniesli do príbehu plného odvahy, priateľstva a iných ľudských hodnôt. Porota špeciálne ocenila výborné herecké a hlasové výkony detí . Spomedzi 11 predstavení rôznych vekových kategórií nám opäť aj tento rok udelila  „Cenu poroty za skvelú interakciu s divákom“.

 

This entry was posted in Aktuality 2016/17, Fotogaléria 2016/17. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.