MDD

Jún je všeobecne veľmi obľúbený mesiac. Najmä medzi žiakmi. Každý jeden júnový deň odratávajú na prstoch, no najväčšími favoritmi sú tie krajné: prvý a posledný, dôvody snáď vôbec netreba spomínať. My sme si ten prvý, oslavovaný na celom svete, užili na našom školskom ihrisku. Všetky deti sa totiž zabávali. Tie veľké tým, že bavili tie malé. Žiaci ôsmeho ročníka VIN totiž pripravili pre svojich mladších spolužiakov dopoludnie plné zábavy a športu. Osem stanovíšť, na ktorých si svoje sily meralo 10 skupiniek piatakov, šiestakov a siedmakov. Prekážková dráha, labyrint, balóny plné vody, štafeta, poznávací kvíz, detektor pamäti, loptička rovnováhy a lov rybičiek. Zábavné súťaže, ktoré preverili šikovnosť, rýchlosť, znalosti i dobrú pamäť žiakov, no predovšetkým rozosmiali  a pobavili všetkých zúčastnených. Víťazmi sa nakoniec stali deti zo VI.T, ktoré si za svoju odvahu, bojovnosť a statočnosť odniesli osviežujúcu odmenu – sladké nanuky.  Bez odmeny však nezostalo ani jediné dieťa, veď pani triedne učiteľky svojich malých zverencov ľúbia, a tak im priniesli niečo malé, milé a sladké hneď ráno, aby sa výnimočný deň začal ružovo. :-)

This entry was posted in Aktuality 2016/17, Fotogaléria 2016/17. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.