Školský klub – klasické triedy

Posledné záchvevy jesene

Sychravé  nevľúdne počasie sa pomaly vkráda do našich príbytkov a tak si zlepšime náladu vďaka  veselým  obrázkom detí, ktoré vytvárajú so svojimi pani vychovávateľkami v ŠKD.

Kúzelník v ŠKD

Prekvapené detské tváre a nadšené reakcie sú charakteristické pre kúzelnícke vystúpenia. Inak tomu nebolo ani pri vystúpení kúzelníka v ŠKD, ktorý pripravil zábavu pre deti. A tie sa samozrejme tiež na chvíľu mohli  stať kúzelníkmi.

Halloween

Halloween je sviatok plný čarodejníc, duchov a iných príšer a tie nechýbali ani v ŠKD na halloweenskej party. Všetky staršidielka a príšerky tancovali, smiali sa a zabávali. A samozrejme nesmela chýbať ani výzdoba tried ŠKD.

Jesenné práce

Jesenné obdobie je nádherné, praje tvorivosti. Príroda nám ponúka veľké množstvo materiálu na tvorbu. Dozrieva ovocie, zelenina, lesné plodiny, opadávajú listy. A tak môžu deti vytvárať pekné diela.

Naše práce v ŠKD

Šikovné a kreatívne deti navštevujú ŠKD aj v tomto školskom roku a spolu so svojimi vychovávateľkami zhotovujú zaujímevé práce a výrobky z rôzneho materiálu.

Archív fotografií:

23. 12.2018 – 7. 1. 2019 – vianočné prázdniny

Kornélia

3 Polievka krupicová s vajcom 9, 7, 1, 3,
    7023 Bravčové stehno s lečom 1, ryža, detský čaj ovocný

1 Polievka sedliacka 7, 9, cest.fliačky
    9046 Kuracie stehná pečené 7, 1, zemiaková kaša 7, kyslá uhorka, čaj mätový

3 Polievka kuracia 9, cestovina niťovky
    17009 Prívarok šošovicový so zemiakmi 1, 7, brav.stehno, chlieb, malinovka

5.12.2018 – Kúzelník v ŠKD, Posledné záchvevy jesene (ŠKD klasické triedy), Okresné kolo TO (Aktuality, Úspechy)

10.12.2018 – Matičný stolnotenisový turnaj, Stolnotenisový turnaj, Beseda s kozmonautom, Naše úspechy v celoštátnej výtvarnej súťaži: „Dejiny sebavedomia“ (Aktuality, Fotogaléria, Úspechy)

14.12.2018 – Olympiáda v ruskom jazyku – školské kolo, Exkurzia do Trnavy, Šaliansky Maťko – školské kolo (Aktuality, Fotogaléria, Úspechy)