Celoslovenský úspech divadelného krúžku

„Čerešničkou na torte“ zavŕšili žiaci divadelného krúžku Anglická dráma sériu súťažných vystúpení s hrou Čarodejník z krajiny Oz. Po víťazstve na krajskom kole jazykovej súťaže “Jazykový kvet“  sa v piatok 19. 5. 2017 predstavili na jej celoslovenskom finále. V priestoroch Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave naši malí divadelníci predviedli výborné herecké a jazykové výkony. Vo svojej kategórii  I. AJ dráma – prevzatá tvorba im odborná porota v silnej konkurencii najlepších súborov Slovenska udelila krásne 2. miesto.

Herecké obsadenia:

Zoja Čitáryová 4.C – Dorothy
Vivien Vágaiová 4.C – psík Toto
Kristína Balcová 4.C – teta Em
Vivien Formelová 4.C- zlá čarodejnica 
Alex Kopálek 4.C- ujo Henry
Henrich Kudroč 4.C- čarodejník z krajiny Oz
Nina Bartova 4.C, Ema Roháčová 4.D – rozprávačky
Liliana Škúciová, Ema Mažgutová 4.B – dobré čarodejnice 
Kristína Jozeková  3.A – strašiak
Alexandra Polášová 4.B- plechový drevorubač
Zina Fábryová 4.B – lev Bojko 
Munchkins :  Hanka Košovská 4.C, Sarah Malá 4.C, Lara Haverová 4.C , Tatiana Fúsková 4.C, Veronika Šipčiaková 3.A 

 

 

This entry was posted in Aktuality 2016/17, Fotogaléria 2016/17. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.