iBobor

Celoslovenská informatická súťaž, 9. – 15. 11. 2016

 Celoslovenská súťaž, v ktorej sa súťaží online prostredníctvom internetu. Hlavným cieľom súťaže je podporiť záujem o informačné a komunikačné technológie (IKT) u všetkých žiakov. Bližšie na www.ibobor.sk.

 

Celkovo sa súťaže zúčastnilo 231 našich žiakov z ročníkov 2. – 9., z toho 87 (37,7%) bolo úspešných riešiteľov.

Kategória Bobríci (3. – 4. ročník ZŠ), 11. 11. 2016

  • zúčastnilo sa 90 našich žiakov z ročníkov 2. – 4., z toho 35 (38,9%) bolo úspešných riešiteľov (aj 2 druháci, aj keď súťaž je určená pre 3. – 4. ročník)
  • v kategórii Bobrík súťažilo na Slovensku celkovo 15 486 žiakov, úspešných riešiteľov bolo 3 661 (23,6%)

Kategória Benjamíni (5. – 7. ročník ZŠ), 10. a 15. 11. 2016

  • zúčastnilo sa 106 našich žiakov, z toho 36 (34%) bolo úspešných riešiteľov
  • v kategórii Benjamín súťažilo na Slovensku celkovo 20 615 žiakov, úspešných riešiteľov bolo 4 788 (23,2%)

Kategória Kadeti (8. – 9. ročník), 9. 11. 2016

  •  zúčastnilo sa 35 našich žiakov, z toho 16 (45,7%) bolo úspešných riešiteľov
  •  v kategórii Kadeti súťažilo na Slovensku celkovo 14 347 žiakov, úspešných riešiteľov je 5 292 (36,9%)

Vo všetkých vekových kategóriách dosiahli naši žiaci vyššie percento úspešnosti ako bol celoslovenský priemer.

Úspešní riešitelia získali diplom.

Výsledky našej školy – úspešní riešitelia:

Kategória Bobrík (3. – 4. ročník)

Celkové poradieMeno, priezvisko a triedaDosiahnutý výsledok 
1. - 180.Šimon Olejník, 4. T96,00 bodov, 100. percentildiplom
216. - 224.Nela Brestenská, 3. U90,00 bodov, 99. percentildiplom
226. - 457.Matej Garaj, 4. T88,00 bodov, 99. percentildiplom
226. - 457.Alexander Kopálek, 4. C88,00 bodov, 99. percentildiplom
467. - 676.Vivien Formelová, 4. C84,00 bodov, 97. percentildiplom
467. - 676.Samuel Hlavačka, 4. C84,00 bodov, 97. percentildiplom
467. - 676.Michal Schubert, 4. T84,00 bodov, 97. percentildiplom
689. - 920.Nikolas Hulka, 4. D80,00 bodov, 96. percentildiplom
689. - 920.Alexandra Polášová, 4. B80,00 bodov, 96. percentildiplom
689. - 920.Sebastian Štancel, 4. T80,00 bodov, 96. percentildiplom
954. - 1374.Petra Bullová, 4. T76,00 bodov, 94. percentildiplom
954. - 1374.Simon Burcl, 3. U76,00 bodov, 94. percentildiplom
1402. - 1416.Andrej Sitár, 3. U73,00 bodov, 91. percentildiplom
1417. - 1712.Gabriela Dilhoffová, 4. D72,00 bodov, 91. percentildiplom
1417. - 1712.Ondrej Kukučka, 3. U72,00 bodov, 91. percentildiplom
1417. - 1712.Lukáš Martiš, 3. B72,00 bodov, 91. percentildiplom
1417. - 1712.Peter Ožvalda, 3. B72,00 bodov, 91. percentildiplom
1417. - 1712.Nela Šírová, 3. T72,00 bodov, 91. percentildiplom
1769. - 2273.Timotej Dunay, 3. B68,00 bodov, 89. percentildiplom
1769. - 2273.Jakub Káčer, 4. U68,00 bodov, 89. percentildiplom
1769. - 2273.Timotej Michalík, 2. U68,00 bodov, 89. percentildiplom
2346. - 2917.Ela Čurillová, 3. U64,00 bodov, 85. percentildiplom
2346. - 2917.Ján Hruškovič, 3. C64,00 bodov, 85. percentildiplom
2346. - 2917.Caroline Kontúr, 4. T64,00 bodov, 85. percentildiplom
2346. - 2917.Henrich Kudroč, 4. C64,00 bodov, 85. percentildiplom
2346. - 2917.Adam Sýkora, 3. T64,00 bodov, 85. percentildiplom
2346. - 2917.Martin Šuchter, 4. U64,00 bodov, 85. percentildiplom
2918. - 2954.Tereza Kolejáková, 3. T63,00 bodov, 81. percentildiplom
3037. - 3661.Lea Barátová, 3. U60,00 bodov, 80. percentildiplom
3037. - 3661.Milan Beňačka, 4. D60,00 bodov, 80. percentildiplom
3037. - 3661.Lea Hrončoková, 4. A60,00 bodov, 80. percentildiplom
3037. - 3661.Jakub Kántor, 3. U60,00 bodov, 80. percentildiplom
3037. - 3661.Maxim Mika, 2. T60,00 bodov, 80. percentildiplom
3037. - 3661.Šimon Prešinský, 4. U60,00 bodov, 80. percentildiplom
3037. - 3661.Vanessa Veselá, 4. U60,00 bodov, 80. percentildiplom

Kategória Benjamín (5. – 7. ročník)

Celkové poradieMeno, priezvisko a triedaDosiahnutý výsledok 
1. - 112.Lucia Varačková, 5. B80,00 bodov, 100. percentildiplom
114. - 152.Simona Mráziková, 6. T76,00 bodov, 99. percentildiplom
153. - 276.Rebeka Czellerová, 5. T75,00 bodov, 99. percentildiplom
277. - 310.Samuel Hrnčár, 5. B74,67 bodov, 99. percentildiplom
277. - 310.Tomáš Varačka, 5. B74,67 bodov, 99. percentildiplom
311. - 583.Timotej Gaži, 6. A73,34 bodov, 98. percentildiplom
311. - 583.Miroslav Krupa, 5. U73,34 bodov, 98. percentildiplom
311. - 583.Martin Lakatoš, 7. T73,34 bodov, 98. percentildiplom
311. - 583.Nina Emma Pizúrová, 7. T73,34 bodov, 98. percentildiplom
639. - 648.Tomáš Štefanka, 5. B70,67 bodov, 97. percentildiplom
708. - 865.Martin Burian, 7. T69,34 bodov, 97. percentildiplom
866. - 986.Emanuel Kukučka, 7. T68,34 bodov, 96. percentildiplom
987. - 1148.Maroš Jurík, 6. T68,01 bodov, 95. percentildiplom
987. - 1148.Lukáš Kubis, 6. T68,01 bodov, 95. percentildiplom
987. - 1148.Karol Poslušný, 6. T68,01 bodov, 95. percentildiplom
1160. - 1408.Filip Štuler, 5. T66,68 bodov, 94. percentildiplom
1593. - 1687.Oliver Petrovič, 6. T64,01 bodov, 92. percentildiplom
1778. - 2011.Dušan Chobot, 7. B62,68 bodov, 91. percentildiplom
2080. - 2083.Benjamín Tydor, 5. U61,67 bodov, 90. percentildiplom
2084. - 2324.Denis Joanidis, 5. T61,35 bodov, 90. percentildiplom
2363. - 2550.Simona Horičková, 7. T60,02 bodov, 89. percentildiplom
2363. - 2550.Šimon Matej Vereš, 7. T60,02 bodov, 89. percentildiplom
2551. - 2566.Andrej Križan, 7. C60,01 bodov, 88. percentildiplom
2844. - 3074.Christian Bori, 6. T57,35 bodov, 86. percentildiplom
2844. - 3074.Martin Gažík, 7. T57,35 bodov, 86. percentildiplom
2844. - 3074.Nátan Vondrák, 5. U57,35 bodov, 86. percentildiplom
3168. - 3444.Marek Lysičan, 6. T56,02 bodov, 85. percentildiplom
3168. - 3444.Timon Plichta, 6. U56,02 bodov, 85. percentildiplom
3168. - 3444.Michal Rumančík, 7. T56,02 bodov, 85. percentildiplom
3168. - 3444.Timotej Rumanovský, 5. T56,02 bodov, 85. percentildiplom
3506. - 3707.Patrik Blaško, 6. T54,69 bodov, 83. percentildiplom
4417. - 4748.Kristína Centková, 7. T50,69 bodov, 79. percentildiplom
4417. - 4748.Christián Kúdela, 5. C50,69 bodov, 79. percentildiplom
4417. - 4748.Matúš Majerčík, 6. A50,69 bodov, 79. percentildiplom
4417. - 4748.Viktória Nemcová, 6. T50,69 bodov, 79. percentildiplom
4417. - 4748.Jakub Tulec, 5. A50,69 bodov, 79. percentildiplom

Kategória Kadet (8. – 9. ročník)

Celkové poradieMeno, priezvisko a triedaDosiahnutý výsledok 
186. - 214.Anežka Sedláková, 8. C75,00 bodov, 99. percentildiplom
306. - 534.Lea Valentová, 8. T73,34 bodov, 98. percentildiplom
537. - 551.Ivan Hugo Zelenák, 8. T72,00 bodov, 96. percentildiplom
867. - 1148.Beáta Berecová, 8. A68,01 bodov, 94. percentildiplom
867. - 1148.Matúš Sirotek, 9. B68,01 bodov, 94. percentildiplom
867. - 1148.Samuel Slezák, 8. U68,01 bodov, 94. percentildiplom
1340. - 1446.Šimon Kochan, 8. U65,34 bodov, 91. percentildiplom
1710. - 1715.Michal Hyben, 8. U63,34 bodov, 88. percentildiplom
1752. - 2032.Andrej Hulák, 8. U62,68 bodov, 88. percentildiplom
1752. - 2032.Mária Ivanová, 8. U62,68 bodov, 88. percentildiplom
1752. - 2032.Jaroslav Križan, 9. T62,68 bodov, 88. percentildiplom
2584. - 2587.Maximilián Želonka, 8. T59,67 bodov, 82. percentildiplom
2947. - 3309.Adam Kozolka, 9. T57,35 bodov, 79. percentildiplom
4132. - 4403.Jakub Brezovský, 8. U53,35 bodov, 71. percentildiplom
4415. - 4420.Matej Vágo, 8. A53,01 bodov, 69. percentildiplom
4909. - 5219.Martin Ratulovský, 9. B50,69 bodov, 66. percentildiplom
  • UTENDUM EST AETATE, CITO PEDE LABITUR AETAS  (Ovidius)

    Musíme využiť čas, čas rýchlym behom sa rúti

  • Vyhľadávanie

  • Čo nás čaká

    22.  11. 2019 – riaditeľské voľno

  • Dnes má meniny

    Alžbeta

  • Jedálny líst

    utorok 19. 11.

    2 Polievka mrkvová 7, 1, ovsenné vločky 1
    9041 Morčacie prsia vyprážané v cetičku, zemiaky opekané s cibuľkou, kompot višňo

    streda 20. 11.

    5 Polievka rascová s vajcom 3, 9, 7, 1,
    6053 Hovädzie mäso varené, rajčinová omáčka, knedľa, voda 50% ovoc.zložky

    štvrtok 21. 11.

    2 Polievka cesnaková so zemiakmi a údeným 7, 1,
    13019 Karbonátok pečený, Zemiaky s maslom, džus, banán

    Celý jedálny lístok

  • Zmeny na stránke

    13.11.2019 – Svetový deň dobrosrdečnosti (Aktuality, Fotogaléria)

    14.11.2019 – Oddychová a relaxačná činnosť v ŠKD počas sychravého počasia (ŠKD klasické triedy)

    17.11.2019 – Olympiáda v ANJ – školské kolo, „Komenský a my 2019“ – výtvarná súťaž (Aktuality, Fotogaléria, Úspechy)

     

     

     

  • Kontakt

    Základná škola, Benkova 34, Nitra
    benkova34@gmail.com
    037/773 10 15