PROJEKT – ŠKOLA NA DOTYK

Pedagógovia našej školy Bernáthová, Harmata, Galbavá, Česárová, Kelemenová, Maňovská sa zapojili do výzvy na predkladanie projektu Škola na dotyk. Vypracovali projekt, ktorý združuje aktivity v rôznych ročníkoch a triedach. Navrhli využitie tabletov v školskom prostredí.
Na základe výberového konania Vám s radosťou oznamujeme, že naša škola bola zaradená medzi realizátorov projektu Škola na dotyk, ktorý realizuje nezisková organizácia EDULAB v spolupráci so spoločnosťou Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.
Získali sme do triedy 8.T našej školy tablety pre každého žiaka, modernú dotykovú veľkoplošnú LCD obrazovku (tabuľu), ako aj ostatné vybavenie do triedy.Tablety prioritne budú využívať žiaci 8.T triedy, ale aj žiaci 3. až 9. ročníka tried so všeobecným intelektovým nadaním.
O zrealizovaných aktivitách Vás budeme priebežne informovať na stránke našej školy.

ZŠ Benkova sa úspešne zapojila do projektu Škola na dotyk – článok na www.nitralive.sk

Škola na dotyk live 2 – konferencia v Poprade (16. 10. 2014)

Škola na dotyk – všetky vzdelávacie materiály školy

Škola na dotyk live 1- Tomášov