• Konzultačný deň

    Dňa 9.12.2019 sa v čase od 15:00 hod. do 17:30 hod. uskutočnia konzultácie pre rodičov a zákonných zástupcov žiakov.


    Virtuálna prehliadka školy

vyrábame pavúkov

Posted in Aktuality 2010/11 | Tagged | Comments closed

Baltík + Baltazár 2005

V dňoch 11.-13. 11. 2005 sa šiesti žiaci našej školy zúčastnili finále 12. ročníka Medzinárodnej tvorivej programátorskej súťaže  Baltík + Baltazár 2005, ktoré sa uskutočnilo v Brne v krásnych priestoroch Fakulty informačných technológií VUT.  Naši žiaci dosiahli vynikajúce úspechy:

V kategórii A – do 10 rokov:

  • Alexandra Žilková, 4. U – 1. miesto s programom „Mat jedným ťahom“
  • Michal Bali, 4. T – 3. miesto s programom „Časopis o vesmíre“
  • Martin Prochászka, 4. T – 5. miesto s programom „Olympijské hry“
  • Roman Kluvanec, 3. T – 9. miesto s programom „Šípky“
  • Jonáš Jánsky, 2. T – 12. miesto s programom „Baltíkopovesti“

V kategórii B – do 14 rokov:

  • Ondrej Galbavý, 9. T – 2. miesto s programom „Labyrinth 2005“

Všetkým  srdečne blahoželáme!
Výsledková listina a súťažné programy

Read More »

Posted in Baltík 2005/06 | Tagged , | Comments closed

Baltík 2005 – medzinárodné finále

V dňoch 8. – 10. 6. 2005 sa štyria žiaci našej školy zúčastnili medzinárodného finále programátorskej súťaže  Baltík 2005, ktoré sa uskutočnilo v Nowom Sacze v Poľsku. Účasť v tomto finále si vybojovali v celoslovenskom kole, ktoré sa konalo v apríli v Bratislave.  Medzinárodného finále sa zúčastnili deti z 5 štátov: Slovensko, Česko, Poľsko, Bielorusko, Ukrajina.

Naši žiaci obstáli vynikajúco:
  • v kategórii A (ročník 1.-5.) tím MSM v zložení Michal Bali z 3.U, Alexandra Žilková z 3.V a Martin Prochászka z 3.T obsadil krásne 2. miesto
  • v kategórii B (ročník 6.-9.) Ondrej Galbavý z 8.T  obsadil takisto  2. miesto

Všetkým štyrom srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.

Posted in Baltík 2004/05 | Tagged , | Comments closed

Baltík 2005 – celoslovenské kolo

V dňoch 7. – 9. 4. 2005 sa štyria žiaci našej školy (víťazi školského kola) zúčastnili celoslovenského kola  medzinárodnej  programátorskej súťaže  Baltík 2005, ktoré sa uskutočnilo v Bratislave.  Súťaže sa zúčastnilo celkovo 134 detí zo všetkých kútov Slovenska.

Naši žiaci  boli veľmi úspešní:
  • v kategórii A (ročník 1.-5.) tím MSM v zložení Michal Bali z 3.U, Alexandra Žilková z 3.V a Martin Prochászka z 3.T obsadil vynikajúce 2. miesto
  • v kategórii B (ročník 6.-9.) Ondrej Galbavý z 8.T obsadil takisto vynikajúce 2. miesto

Všetkým štyrom srdečne blahoželáme a želáme veľa úspechov v medzinárodnom finále, ktoré sa uskutoční v júni v Poľsku.!

Výsledková listina:
Posted in Baltík 2004/05 | Tagged , | Comments closed

Baltík 2005 – školské kolo

Do celoslovenské kola postúpili víťazi oboch kategórií, t. j. tím MSM (v zložení Michal Bali, Alexandra Žilková, Martin Prochászka) a Ondrej Galbavý. Read More »

Posted in Baltík 2004/05 | Tagged , | Comments closed

Baltík + Baltazár 2004

V dňoch 26.-28. 11. 2004 sa traja žiaci našej školy zúčastnili finále 11. ročníka Medzinárodnej tvorivej programátorskej súťaže Baltík + Baltazár 2004, ktoré sa uskutočnilo v Brne. Účasti vo finále predchádzala intenzívna práca všetkých troch žiakov na vlastných súťažných programoch.

V súťaži obstáli vynikajúco:

  • Alexandra Žilková, 3.V – v kategórii do 10 rokov obsadila 2. miesto s programom „Saškina šachová škola“
  • Michal Bali, 3.U – v kategórii do 10 rokov obsadil 4. miesto s programom „Baltík na nákupe“
  • Ondrej Galbavý, 8.T – v kategórii do 14 rokov obsadil v silnej konkurencii 1. miesto s programom „Vedomostný testovací program“

Všetkým trom srdečne blahoželáme!

Výsledková listina Read More »

Posted in Baltík 2004/05 | Tagged , | Comments closed
  • UTENDUM EST AETATE, CITO PEDE LABITUR AETAS  (Ovidius)

    Musíme využiť čas, čas rýchlym behom sa rúti

  • Vyhľadávanie

  • Čo nás čaká

    9. 12. 2019 – konzultačný deň

    21.  12. 2019 – 7. 1. 2020 – Vianočné prázdniny

  • Dnes má meniny

    Marína

  • Jedálny líst

    pondelok 9. 12.

    1 Polievka mrkvová mliečna 7, 1, 3
    7020 Bravčové stehno po juhoslovansky 1 ryža, čaj jablkový so škoricou

    utorok 10. 12.

    4 Polievka kapustopvá s rajčinovým pretlakom 7, 1,
    10011 Rybie filé na cesnaku a slanin,, zemiaková kaša, šalát mrkvový s citr/uhorko

    streda 11. 12.

    3 Polievka krupicová s vajcom9, 7, 1, 3, opečený chlieb
    7043 Varené údené mäso, hrachová kaša, chlieb, vita nápoj

    Celý jedálny lístok

  • Zmeny na stránke

    26.11.2019 – Bubnovačka (Aktuality, Fotogaléria)

    6.12.2019 – Škola bez nenávisti (Aktuality, Fotogaléria)

    7.12.2019 – Vyhodnotenie súťaže iBobor 2019 (Aktuality, Fotogaléria, Úspechy), Ako sa nám darí, Naša činnosť v mesiaci december (ŠKD klasické triedy)
     

     

     

  • Kontakt

    Základná škola, Benkova 34, Nitra
    benkova34@gmail.com
    037/773 10 15