Deň jabĺk – jablková štrúdielka

Dňa 21. 10. 2009 sme rannou komunitou už tradične odštartovali „Deň jabĺk – jablkovú štrúdielku“. Deti nadšene prezentovali vlastnoručne doma vyrobené jabĺčkové dobroty – koláčiky, štrúdielky, sušené jablká, ovocné šaláty.

Toto voňavé jesenné bohatstvo vábilo detské očká a maškrtné jazýčky. Celý deň sa niesol v duchu „jabĺčkovej zábavy“. „Štrúdielka“ sa všetkým veľmi páčila, končila sa výmenou zaujímavých, netradičných receptov.

Už teraz sa tešíme na budúci rok, kedy si budeme môcť znovu vychutnať šťavnaté kúsky jablčného pohostenia. Chceme sa veľmi srdečne poďakovať všetkým šikovným mamičkám a ockom, ktorí aktívne prispeli k tomuto vydarenému podujatiu.

This entry was posted in Aktuality 2009/10 and tagged , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.