Vianoce s Baltíkom 2005

Celoslovenské kolo

Celoslovenského kola sa zúčastnili:
v kategórii A (ročník 1-5):

  • Michal Bali, 4.T s programom Vianočný projektant –  2. miesto
  • Martin Prochászka, 4. T s programom Vianoce na Plute –  3. miesto
  • Roman Kluvanec, 3. T s programom Vianoce –  4. – 5. miesto

V kategórii A súťažilo celkovo 43 programov.

V kategórii B (ročník 6-9):

  • Filip Streško, Richard Ďurdík s programom Baltazár a Rumburak – 4. miesto
  • Mirka Kukučková, 6. T s programom Jožkove Vianoce – 9. miesto
  • Peter Ďurík, 6. T s programom Vianočný turnaj – 12. miesto

V kategórii B súťažilo celkovo 28 programov.

Školské kolo

Poradie stanovené žiakmi 2. – 9. ročníka, hodnotilo spolu 42 žiakov.

Kategória A (ročník 1. – 5.)

V kategórii A súťažilo 36 programov. Poradie na prvých 10 miestach:

Por.Meno / TímTriedaProgramBody
1Martin Prochászka4. TVianoce na Plute383
2Michal Bali4. TVianočný projektant374
3Roman Kluvanec3. TVianoce330
4Adamko Bednár2. TVianoce318
5Lucka Šebová2. TVianoce283
6Jakub Jánsky, Jonáš Jánsky4.U, 2.TVianoce277
7Martin Pontéš, Richard Križan4. UVianoce s Baltíkom276
8Barborka Látečková4. UVianoce273
9Jurko - Samko (Juraj Štefánik, Samuel Hrstka4. THradko Patko258
10Janka Ondrejčáková, Paťka Pullmanová4. UPopop257

Ďalej sa súťaže v kategórii A úspešne zúčastnili (v abecednom poradí):

Meno / tímTriedaProgram
Adam Mandák4. BVianoce
Aňa Zelenajová4. TOvce
Branko Prochászka2. TVianoce
DJM (Daniel Domanický, Jakub Domian, Miško Solčanský)3. TVianočná búračka
Dominik Gaži, Miško Lacina2. TVianoce
Filip Janík, Jakub Gubáň, Matúš Greguš4. TVianočný program
Filip Klaučo, Juraj Urban, Filip Švec3. UJugooo!
Filip Šišovský, Matúš Martvoň4. UVianoce s Baltíkom
Jakub Ács, Dominik Plichta4. TVianoce
Jakub Marták3. UVianoce
Katka Baliová3. UMikuláš
Kvetinky (Barborka Báreková, Janka Őlvecká)3. TVianoce
Laura Černáková2. TBaltikove_Vianoce
Laura Pastieriková2. TVianoce
Marina Antonova4. UVianočná
Martinka Fiebigová2. TBaltíkove Vianoce
Miloš Zaujec, Gregor Vnučko3. UGreg a Mimo
Motýliky (Adrika Pálffyová, Andrejka Čierna)3. TMikuláš
Patrik Kolenčík4. TVianoce
Radko Bernáth, Katka Marčeková, Dominika Furmáneková3. TZávody
Rastik Domček, Majo Igaz, Arek Antoniewics4. TVianoce
Roman Kaufman3. TVianoce
Samuel Belan3. UVeselé Vianoce
Saška Šabová3. UČarovanie
Zuzana Černeková4. TVianoce
Zuzana Jelínková4. TŠkola

Kategória B (ročník 6. – 9.)

Por.Meno / tímTriedaProgramBody
1Filip Streško, Richard Ďurdík7. ABaltazár a Rumburak371
2Peter Ďurík6. TVianočný turnaj274
3Mirka Kukučková6. TVianoce253
Posted in Baltík 2005/06 | Tagged , | Comments closed

Vianoce s Baltíkom 2004

Celoslovenské kolo

Celoslovenského kola sa zúčastnili:

v kategórii A (ročník 1-5):
  • Michal Bali, 3.U s programom Vianočná hra –  10. miesto
  • tím Šikulky zo 4.T v zložení Dominika Čechová, Paulína Raisová, Ester Šabíková s programom Vianoce s priateľmi –  7. miesto
  • Dominika Kriššáková zo 4.T s programom Zima s Baltíkom –  11. miesto

V kategórii A súťažilo celkovo 49 programov.

V kategórii B (ročník 6-9):
  • Linda Plaváková, 7.T s programom Záhada rozbitého okna – 12. miesto
  • Dobroslav Bernáth, 6.T s programom Bludisko – 16. miesto

V kategórii B súťažilo celkovo 29 programov.

v kategórii A (ročník 1-5):

  • Michal Bali, 3.U s programom Vianočná hra –  10. miesto
  • tím Šikulky zo 4.T v zložení Dominika Čechová, Paulína Raisová, Ester Šabíková s programom Vianoce s priateľmi –  7. miesto
  • Dominika Kriššáková zo 4.T s programom Zima s Baltíkom –  11. miesto

V kategórii B (ročník 6-9):

  • Linda Plaváková, 7.T s programom Záhada rozbitého okna – 12. miesto
  • Dobroslav Bernáth, 6.T s programom Bludisko – 16. miesto

Výsledková listina a súťažné programy celoslovenského kola Read More »

Posted in Baltík 2004/05 | Tagged , | Comments closed

vyrábame pavúkov

Posted in Aktuality 2010/11 | Tagged | Comments closed

Baltík + Baltazár 2005

V dňoch 11.-13. 11. 2005 sa šiesti žiaci našej školy zúčastnili finále 12. ročníka Medzinárodnej tvorivej programátorskej súťaže  Baltík + Baltazár 2005, ktoré sa uskutočnilo v Brne v krásnych priestoroch Fakulty informačných technológií VUT.  Naši žiaci dosiahli vynikajúce úspechy:

V kategórii A – do 10 rokov:

  • Alexandra Žilková, 4. U – 1. miesto s programom „Mat jedným ťahom“
  • Michal Bali, 4. T – 3. miesto s programom „Časopis o vesmíre“
  • Martin Prochászka, 4. T – 5. miesto s programom „Olympijské hry“
  • Roman Kluvanec, 3. T – 9. miesto s programom „Šípky“
  • Jonáš Jánsky, 2. T – 12. miesto s programom „Baltíkopovesti“

V kategórii B – do 14 rokov:

  • Ondrej Galbavý, 9. T – 2. miesto s programom „Labyrinth 2005“

Všetkým  srdečne blahoželáme!
Výsledková listina a súťažné programy

Read More »

Posted in Baltík 2005/06 | Tagged , | Comments closed

Baltík 2005 – medzinárodné finále

V dňoch 8. – 10. 6. 2005 sa štyria žiaci našej školy zúčastnili medzinárodného finále programátorskej súťaže  Baltík 2005, ktoré sa uskutočnilo v Nowom Sacze v Poľsku. Účasť v tomto finále si vybojovali v celoslovenskom kole, ktoré sa konalo v apríli v Bratislave.  Medzinárodného finále sa zúčastnili deti z 5 štátov: Slovensko, Česko, Poľsko, Bielorusko, Ukrajina.

Naši žiaci obstáli vynikajúco:
  • v kategórii A (ročník 1.-5.) tím MSM v zložení Michal Bali z 3.U, Alexandra Žilková z 3.V a Martin Prochászka z 3.T obsadil krásne 2. miesto
  • v kategórii B (ročník 6.-9.) Ondrej Galbavý z 8.T  obsadil takisto  2. miesto

Všetkým štyrom srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.

Posted in Baltík 2004/05 | Tagged , | Comments closed

Baltík 2005 – celoslovenské kolo

V dňoch 7. – 9. 4. 2005 sa štyria žiaci našej školy (víťazi školského kola) zúčastnili celoslovenského kola  medzinárodnej  programátorskej súťaže  Baltík 2005, ktoré sa uskutočnilo v Bratislave.  Súťaže sa zúčastnilo celkovo 134 detí zo všetkých kútov Slovenska.

Naši žiaci  boli veľmi úspešní:
  • v kategórii A (ročník 1.-5.) tím MSM v zložení Michal Bali z 3.U, Alexandra Žilková z 3.V a Martin Prochászka z 3.T obsadil vynikajúce 2. miesto
  • v kategórii B (ročník 6.-9.) Ondrej Galbavý z 8.T obsadil takisto vynikajúce 2. miesto

Všetkým štyrom srdečne blahoželáme a želáme veľa úspechov v medzinárodnom finále, ktoré sa uskutoční v júni v Poľsku.!

Výsledková listina:
Posted in Baltík 2004/05 | Tagged , | Comments closed
  • UTENDUM EST AETATE, CITO PEDE LABITUR AETAS  (Ovidius)

    Musíme využiť čas, čas rýchlym behom sa rúti

  • Vyhľadávanie

  • Čo nás čaká

    1. 7.  – 31. 8. 2019 – letné prázdniny

  • Dnes má meniny

    Urban

  • Jedálny líst

    pondelok 27. 5.

    3 Polievka rybacia letná 4, 9
    13058 Špagety po bolonsky 1, 3, vita nápoj

    utorok 28. 5.

    0 Polievka jarná, cestovina ABC
    9046 Kuracie stehná pečené, zemiaková kaša, 1/2 kompot marhula-višňa, voda

    streda 29. 5.

    4 Polievka rajčinová so strúhanou mrkvou7, 1, 3,
    7016 Bravčové stehno na šampiónoch 1, 7,, ryža, voda s ovocným sirupom

    Celý jedálny lístok

  • Zmeny na stránke

    3.5.2019 – N DANCE COMPANY, Exkurzia Košariská – Bradlo – Modra (Aktuality, Fotogaléria)

    6.5.2019 – Viedeň 209 (Aktuality, Fotogaléria)

    7.5.2019 – Birmovka (Aktuality, Fotogaléria)

    11.5.2019 – Po stopách Milana Rastislava Štefánika

    12.5.2019 – Zálužská paleta, Práce našich detí v ŠKD (ŠKD – klasické triedy)

    16.5.2019 – Deň narcisov, Exkurzia do Arboréta Tesárske Mlyňany (Aktuality, Fotogaléria)

    21.5.2019 – Tenisky nás spoja (Aktuality, Fotogaléria)

    23.5.2019 – Výlet 5. C do Piešťan (Aktuality, Fotogaléria)

     

     

  • Kontakt

    Základná škola, Benkova 34, Nitra
    benkova34@gmail.com
    037/773 10 15