Vianoce s Baltíkom 2004

Celoslovenské kolo

Celoslovenského kola sa zúčastnili:

v kategórii A (ročník 1-5):
  • Michal Bali, 3.U s programom Vianočná hra –  10. miesto
  • tím Šikulky zo 4.T v zložení Dominika Čechová, Paulína Raisová, Ester Šabíková s programom Vianoce s priateľmi –  7. miesto
  • Dominika Kriššáková zo 4.T s programom Zima s Baltíkom –  11. miesto

V kategórii A súťažilo celkovo 49 programov.

V kategórii B (ročník 6-9):
  • Linda Plaváková, 7.T s programom Záhada rozbitého okna – 12. miesto
  • Dobroslav Bernáth, 6.T s programom Bludisko – 16. miesto

V kategórii B súťažilo celkovo 29 programov.

v kategórii A (ročník 1-5):

  • Michal Bali, 3.U s programom Vianočná hra –  10. miesto
  • tím Šikulky zo 4.T v zložení Dominika Čechová, Paulína Raisová, Ester Šabíková s programom Vianoce s priateľmi –  7. miesto
  • Dominika Kriššáková zo 4.T s programom Zima s Baltíkom –  11. miesto

V kategórii B (ročník 6-9):

  • Linda Plaváková, 7.T s programom Záhada rozbitého okna – 12. miesto
  • Dobroslav Bernáth, 6.T s programom Bludisko – 16. miesto

Výsledková listina a súťažné programy celoslovenského kola Read More »

Posted in Baltík 2004/05 | Tagged , | Comments closed

vyrábame pavúkov

Posted in Aktuality 2010/11 | Tagged | Comments closed

Baltík + Baltazár 2005

V dňoch 11.-13. 11. 2005 sa šiesti žiaci našej školy zúčastnili finále 12. ročníka Medzinárodnej tvorivej programátorskej súťaže  Baltík + Baltazár 2005, ktoré sa uskutočnilo v Brne v krásnych priestoroch Fakulty informačných technológií VUT.  Naši žiaci dosiahli vynikajúce úspechy:

V kategórii A – do 10 rokov:

  • Alexandra Žilková, 4. U – 1. miesto s programom „Mat jedným ťahom“
  • Michal Bali, 4. T – 3. miesto s programom „Časopis o vesmíre“
  • Martin Prochászka, 4. T – 5. miesto s programom „Olympijské hry“
  • Roman Kluvanec, 3. T – 9. miesto s programom „Šípky“
  • Jonáš Jánsky, 2. T – 12. miesto s programom „Baltíkopovesti“

V kategórii B – do 14 rokov:

  • Ondrej Galbavý, 9. T – 2. miesto s programom „Labyrinth 2005“

Všetkým  srdečne blahoželáme!
Výsledková listina a súťažné programy

Read More »

Posted in Baltík 2005/06 | Tagged , | Comments closed

Baltík 2005 – medzinárodné finále

V dňoch 8. – 10. 6. 2005 sa štyria žiaci našej školy zúčastnili medzinárodného finále programátorskej súťaže  Baltík 2005, ktoré sa uskutočnilo v Nowom Sacze v Poľsku. Účasť v tomto finále si vybojovali v celoslovenskom kole, ktoré sa konalo v apríli v Bratislave.  Medzinárodného finále sa zúčastnili deti z 5 štátov: Slovensko, Česko, Poľsko, Bielorusko, Ukrajina.

Naši žiaci obstáli vynikajúco:
  • v kategórii A (ročník 1.-5.) tím MSM v zložení Michal Bali z 3.U, Alexandra Žilková z 3.V a Martin Prochászka z 3.T obsadil krásne 2. miesto
  • v kategórii B (ročník 6.-9.) Ondrej Galbavý z 8.T  obsadil takisto  2. miesto

Všetkým štyrom srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.

Posted in Baltík 2004/05 | Tagged , | Comments closed

Baltík 2005 – celoslovenské kolo

V dňoch 7. – 9. 4. 2005 sa štyria žiaci našej školy (víťazi školského kola) zúčastnili celoslovenského kola  medzinárodnej  programátorskej súťaže  Baltík 2005, ktoré sa uskutočnilo v Bratislave.  Súťaže sa zúčastnilo celkovo 134 detí zo všetkých kútov Slovenska.

Naši žiaci  boli veľmi úspešní:
  • v kategórii A (ročník 1.-5.) tím MSM v zložení Michal Bali z 3.U, Alexandra Žilková z 3.V a Martin Prochászka z 3.T obsadil vynikajúce 2. miesto
  • v kategórii B (ročník 6.-9.) Ondrej Galbavý z 8.T obsadil takisto vynikajúce 2. miesto

Všetkým štyrom srdečne blahoželáme a želáme veľa úspechov v medzinárodnom finále, ktoré sa uskutoční v júni v Poľsku.!

Výsledková listina:
Posted in Baltík 2004/05 | Tagged , | Comments closed

Baltík 2005 – školské kolo

Do celoslovenské kola postúpili víťazi oboch kategórií, t. j. tím MSM (v zložení Michal Bali, Alexandra Žilková, Martin Prochászka) a Ondrej Galbavý. Read More »

Posted in Baltík 2004/05 | Tagged , | Comments closed
  • UTENDUM EST AETATE, CITO PEDE LABITUR AETAS  (Ovidius)

    Musíme využiť čas, čas rýchlym behom sa rúti

  • Vyhľadávanie

  • Čo nás čaká

    18. 4. 2019 – 23. 4. 2019 – Veľkonočné prázdniny

     

  • Dnes má meniny

    Adrián

  • Jedálny líst

    pondelok 25. 3.

    6 Polievka hrášková so zeleninou 7, 9, krupicové halušky 7,
    7012 Bravčové stehno na paprike, prívarok cuketový1, 7, chlieb, malinovka

    utorok 26. 3.

    6 Polievka zemiaková so syrom 7, 9
    10017 Rybie filé vyprážané4, 1, 3, 7, zemiakový šalát so zeleninou10, čaj detský byli

    streda 27. 3.

    2 Polievka šošovicová mliečna 1, 7
    6077 Hovädzie mäso po španielsky 1, 3,, ryža, šalát z červenej kapusty, malinovka

    Celý jedálny lístok

  • Zmeny na stránke

    13.3.2019 – Educate Slovakia, A Bold Rabbit in Africa – Smelý Zajko v Afrike (Aktuality, Fotogaléria)

    15.3.2019 – Exkurzia do Oponíc (Aktuality, Fotogaléria)

    19.3.2019 – Súťaž o vesmíre, Literárny kalamár (Aktuality, Fotogaléria, Úspechy)

    21.3.2019 – St. Patrick’s Day, Exkurzie v OLO centre, MO v gymnastickom štvorboji (Aktuality, Fotogaléria, Úspechy)

     

     

  • Kontakt

    Základná škola, Benkova 34, Nitra
    benkova34@gmail.com
    037/773 10 15