Vianoce s Baltíkom 2007

Celoslovenské kolo

Výsledky našich žiakov:

V kategórii A (ročník 1-5) naši žiaci získali nasledovné umiestnenie:

  • Tím JLM (Jonáš Jánsky, Lucia Šebová, Michal Lacina), 4.T  –  1. miesto
  • Tím Tánička a Zuzka (Tánička Cínová 2. T, Zuzka Ďurfinová 2.U) –  6. miesto
  • Tím Radka a Rebeka (Radka Zderková, Rebeka Raliková) 3.T – 10. miesto
  • Peter Eller, 3.T  –  12. miesto
  • Martin Kuna, 3.T – 15. miesto

V kategórii A súťažilo celkovo 25 programov.

V kategórii B (ročník 6-9):

  • Martin Pontéš a Richard Križan, 6.U – 7. miesto
  • Adam Mandák, 6.A  – 11. miesto
  • Tím Paťka a Jurko  (Paťka Pullmanová, Juraj Hamar), 6. U  – 20. miesto

V kategórii B súťažilo celkovo 25 programov.

Výsledková listina a súťažné programy celoslovenského kola

Posted in Baltík 2007/08 | Tagged , | Comments closed

Vianočná akadémia

Dňa 19. 12. 2007 sa o 17:00 v Starom divadle v Nitre uskutočnila Vianočná akadémia, v ktorej sa predstavili naši žiaci z Projektu alternatívnej starostlivosti o nadané deti.

Posted in Aktuality 2007/08 | Tagged , | Comments closed

Vianočné aranžovanie

Naši žiaci sa zúčastňujú pod vedením pani učiteľky Folkmanovej aranžérskych súťaží v Domine. Tento rok žiak Samuel Spišák zo 4. C získal 1. miesto vo vianočnom aranžovaní, čo nás ako školu nesmierne teší.

Posted in Aktuality 2007/08 | Tagged , | Comments closed

Creative Baltie 2007

CREATIVE BALTIE 2007 je medzinárodná tvorivá programátorská súťaž, ktorá prebehla výlučne prostredníctvom internetu. Uzávierka prijímania súťažných prác bola 5. 12. 2007. Súťažilo sa v troch kategóriách – v kategórii A (do 10 rokov), v kategórii B (do 14 rokov) a v kategórii C (od 15 rokov). Súťažné programy museli byť celé v anglickej verzii. Z našej školy sa súťaže zúčastnil Michal Bali zo 6. T s projektom HEAD – WEAR a získal vynikajúce 2. miesto v konkurencii súťažiacich z Čiech, Poľska a Slovenska.

Srdečne blahoželáme a želáme veľa ďalších programátorských úspechov!

Výsledková listina a súťažné programy

Posted in Baltík 2007/08 | Tagged , | Comments closed

„Domček starých materí“

Na našej škole si žiaci pripomínajú ľudové zvyky a tradície jednotlivých ročných období prostredníctvom „Domčeka starých materí“. O výzdobu sa starajú žiaci a pani učiteľky 3. a 4. ročníka klasických tried.

Posted in Aktuality 2007/08 | Tagged , | Comments closed

Baltík + Baltie 2007

V dňoch 9. – 10. 11. 2007 sa na Fakulte informačných technológií VUT v Brne uskutočnilo finále 14. ročníka tvorivej programátorskej súťaže B+B 2007. Do finále sa nominovalo 30 súťažných programov z ČR a SR. Súťažilo sa v troch vekových kategóriách. Najmladší programátor (vlastne programátorka) mal 9 rokov a najstarší 20 rokov.

Výsledky našich žiakov:

V kategórii A – do 10 rokov:

  • Tím J + L (Jonáš Jánsky, Lucia Šebová, 4. T)  – 6. miesto s programom „Cesta po svete“

V kategórii B  –  do 14 rokov:

  • Michal Bali, 6. T – vynikajúce 2. miesto s programom „Hlavoboj“

Srdečne blahoželáme!

Výsledková listina a súťažné programy
Fotogaléria zo súťaže (fotogaléria na stránkach SGP Systems).

Videozáznam zo súťaže je na stránkach SGP Systems (www.sgp.cz).

Posted in Baltík 2007/08 | Tagged , | Comments closed
  • UTENDUM EST AETATE, CITO PEDE LABITUR AETAS  (Ovidius)

    Musíme využiť čas, čas rýchlym behom sa rúti

  • Vyhľadávanie

  • Čo nás čaká

    1. 5. 2019 – Sviatok práce

    8. 5. 2019 – Deň víťazstva nad fašizmom

     

  • Dnes má meniny

    Marek

  • Jedálny líst

    štvrtok 25. 4.

    1 Polievka cícerová s bylinami 7
    7002 Bravčová roláda na pražský spôsob1, 3, zemiaková kaša, šalát cvikla s jablom, m

    piatok 26. 4.

    6 Polievka gulášová srbská 1, pečivo1
    15006 Cestovina s, maková posýpka, ovocný nápoj multivitamín, ovocie

    pondelok 29. 4.

    7 Polievka z ovsených vločiek so zeleninou 7, 1, 9,
    7014 Bravčové stehno na hrášku1, 7,, slovenská ryža1, 3, .čaj ovocný

    Celý jedálny lístok

  • Zmeny na stránke

    2.4.2019 – Centrum vedy AURELIUM, Múzeum židovskej kultúry (Aktuality, Fotogaléria)

    12.4.2019 – Gymnastický štvorboj (Aktuality, Fotogaléria, Úspechy)

    14.4.2019 – Deň Zeme, Divadelný festival v cudzích jazykoch, Rozprávkové vretienko (Aktuality, Fotogaléria, Úspechy)

    25.4.2019 – Nitra – moje mesto, Deň Zeme (ŠKD – klasické triedy)

     

     

  • Kontakt

    Základná škola, Benkova 34, Nitra
    benkova34@gmail.com
    037/773 10 15