Baltík 2005 – celoslovenské kolo

V dňoch 7. – 9. 4. 2005 sa štyria žiaci našej školy (víťazi školského kola) zúčastnili celoslovenského kola  medzinárodnej  programátorskej súťaže  Baltík 2005, ktoré sa uskutočnilo v Bratislave.  Súťaže sa zúčastnilo celkovo 134 detí zo všetkých kútov Slovenska.

Naši žiaci  boli veľmi úspešní:
  • v kategórii A (ročník 1.-5.) tím MSM v zložení Michal Bali z 3.U, Alexandra Žilková z 3.V a Martin Prochászka z 3.T obsadil vynikajúce 2. miesto
  • v kategórii B (ročník 6.-9.) Ondrej Galbavý z 8.T obsadil takisto vynikajúce 2. miesto

Všetkým štyrom srdečne blahoželáme a želáme veľa úspechov v medzinárodnom finále, ktoré sa uskutoční v júni v Poľsku.!

Výsledková listina:
Posted in Baltík 2004/05 | Tagged , | Comments closed

Baltík 2005 – školské kolo

Do celoslovenské kola postúpili víťazi oboch kategórií, t. j. tím MSM (v zložení Michal Bali, Alexandra Žilková, Martin Prochászka) a Ondrej Galbavý. Read More »

Posted in Baltík 2004/05 | Tagged , | Comments closed

Baltík + Baltazár 2004

V dňoch 26.-28. 11. 2004 sa traja žiaci našej školy zúčastnili finále 11. ročníka Medzinárodnej tvorivej programátorskej súťaže Baltík + Baltazár 2004, ktoré sa uskutočnilo v Brne. Účasti vo finále predchádzala intenzívna práca všetkých troch žiakov na vlastných súťažných programoch.

V súťaži obstáli vynikajúco:

  • Alexandra Žilková, 3.V – v kategórii do 10 rokov obsadila 2. miesto s programom „Saškina šachová škola“
  • Michal Bali, 3.U – v kategórii do 10 rokov obsadil 4. miesto s programom „Baltík na nákupe“
  • Ondrej Galbavý, 8.T – v kategórii do 14 rokov obsadil v silnej konkurencii 1. miesto s programom „Vedomostný testovací program“

Všetkým trom srdečne blahoželáme!

Výsledková listina Read More »

Posted in Baltík 2004/05 | Tagged , | Comments closed
  • UTENDUM EST AETATE, CITO PEDE LABITUR AETAS  (Ovidius)

    Musíme využiť čas, čas rýchlym behom sa rúti

  • Vyhľadávanie

  • Čo nás čaká

    17.  – 21. 2.  2020 – jarné prázdniny

  • Dnes má meniny

    Jaromír

  • Jedálny líst

    pondelok 24. 2.

    6 Polievka hrášková so zeleninou 7, 9, mrvenica
    6003 Gemerská roláda1, zem.kaša, šalát rajč.mrkv1/2, šal.kapust.s jablk1/2, čaj s me

    utorok 25. 2.

    8 Polievka karfiolová so zeleninou 1, 7, 9, krupicové halušk
    7041Švédsky rezeň, ryža, kompót miešaný voda

    streda 26. 2.

    4 Polievka rajčinová1, 7, zlatá syrová závarka7, 3, 1
    10045 Ryba so syrovo-bylinkovou kôrou4, 7, var.zemiaky zelenin.obloha, čaj ovocný

    Celý jedálny lístok

  • Zmeny na stránke

    1.2.2020 – Buď aj Ty v IT! (Aktuality)

    5.2.2020 – Interaktívna beseda s bábkohercom v Starom divadle Nitra (Aktuality, Fotogaléria)

    10.2.2020 – Valentínsky beh Agrokomplexom (Aktuality)

    11.2.2020 – Educate Slovakia 2019/2020 (Aktuality, Fotogaléria)

    11.2.2020 – Fašiangové obdobie, Prikrmovanie vtáčikov v zime, Žonglérske vystúpenie (ŠKD klasické triedy)

    12.2.2020 – Súťaž Ypsilon – slovina je hra, Cúťaž v riešení SUDOKU (Aktuality, Fotogaléria)

    13.2.2020 – English Week (Aktuality, Fotogaléria)

     

     

  • Kontakt

    Základná škola, Benkova 34, Nitra
    benkova34@gmail.com
    037/773 10 15