Baltie 2018 – okresné kolo

Okresné kolo sa uskutočnilo na našej škole dňa 12. 4. 2018. Zúčastnilo sa 51 našich žiakov, z toho 12 v kategórii A, 25 v kategórii B a 14 v kategórii C.

Výsledky našich žiakov:

Kategória A (0. – 3. ročník):

PoradieSúťažiaciKat.Trieda
1. Timotej MichalíkA3. U
2. Jakub TrnkusA3. T
3. Lea TóthováA3. D
4. Maxim MikaA3. T
5. Martin ŠantavýA3. U
6. Simon JoanidisA3. T
7. Lívia BrunclíkováA3. T
8. Adam HetényiA2. B
9. Peter MrázikA3. U
10. Emil GašperanA2. T
11. Maximilián HalákA3. B
12.Dominik ČarnýA3. U

Kategória B (4. – 6. ročník):

PoradieSúťažiaciKat.Trieda
1. Šimon OlejníkB5. T
2. Rudolf Tomáš ZachB5. T
3. Michal SchubertB5. T
4. Sebastián ŠtancelB5. T
5. Peter OžvaldaB4. B
6. Matej GarajB5. T
7. Norbert ČesárB6. T
8. Samuel HlavačkaB5. C
9. Adam SýkoraB4. T
10. Ondrej KukučkaB4. U
11. Samuel DunayB5. C
12. Ján HruškovičB4. T
13. Adam GuzmickýB4. T
14. Richard Jonáš ZachB4. U
15. Jakub HačkoB4. U
16. Timotej DunayB4. B
17. Adam OlbertB4. B
18. Samuel ČarnýB6. T
19. Alex ErdeiB6. T
20. Filip HetényiB4. B
21. Jaroslav BudayB6. T
22. Andrej SpačekB6. T
23. Alžbeta CápayováB4. U
24. Marek BrezovskýB6. T
25. Roman ŠrankoB6. T

Kategória A (7. – 9. ročník):

PoradieSúťažiaciKat.trieda
1. Lukáš KubisC7. T
3. Rebeka TydorováC9. T
5. Martin LakatošC8. T
6. Timon PlichtaC7. U
7. Christian BoriC7. T
8. Martin BurianC8. T
9. Marek LysičanC7. T
10. Mária IvanováC9. U
11. Marek ŽarnovičanC8. T
12. Oliver PetrovičC7. T
13. Peter PinkavaC7. B
14. Gregor MihalovičC7. U
15. Maximilián ŽelonkaC9. T
16. Filip SamkoC7. B
  • UTENDUM EST AETATE, CITO PEDE LABITUR AETAS  (Ovidius)

    Musíme využiť čas, čas rýchlym behom sa rúti

  • Vyhľadávanie

  • Čo nás čaká

    16. 9.  – o 17:00 triedne RR

  • Dnes má meniny

    Eugénia

  • Jedálny líst

    streda 18. 9.

    7 Polievka fazuľová s fliačkami 9, 1, 7, 3,
    1503 Buchty pečené plnené makom1, 3, 7, stolová voda

    štvrtok 19. 9.

    1 Polievka zeleninová s droždovými haluškami 9, 3, 1, 7,
    7015 Bravčové stehno na rasi 1, zem.kaša, zelen.obloha-hráš.mrkva.kukurica, vita mu

    piatok 20. 9.

    9 Polievka pórová s opekaním chlebom, 1, 7, 3,
    13058 Špagety po bolonsky 1, 3,,, stolová voda, ovocie

    Celý jedálny lístok

  • Zmeny na stránke

    1.8.2019 – Olympijský deň (Aktuality, Fotogaléria)

    16.9.2019 – Angličtina pre deti na 1. stupni

    17.9.2019 – Biatlon (Aktuality, Fotogaléria)

     

     

  • Kontakt

    Základná škola, Benkova 34, Nitra
    benkova34@gmail.com
    037/773 10 15