Naše úspechy v celoštátnej výtvarnej súťaži: „Dejiny sebavedomia“

Pri príležitosti 100. výročia vzniku Československa vyhlásili Štátny pedagogický ústav a ArtForum 21 Slovakia pre žiakov základných škôl, gymnázií s osemročným vzdelávacím programom a základných umeleckých škôl súťaž Dejiny sebavedomia. Do súťaže sa mohli zapojiť jednotlivci alebo triedne kolektívy jednotlivých ročníkov škôl. Cieľom súťaže bolo prebudiť záujem žiakov o svoje rodisko, prostredie, v ktorom žijú, o jeho históriu a kultúru.
Naši žiaci boli ocenení v krajskom kole súťaže:
2.m. Nina Spielmanová ( z bývalej 9.A triedy )
3.m. kolektívna práca: Daniela Antalová, Ľudmila Sýkorová a Simona Galková z 8.U

Žiačkam srdečne blahoželáme, tešíme sa z ich úspechu a želáme mnoho ďalších školských úspechov.
This entry was posted in Aktuality 2018/19. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.