EKOFESTIVAL NITRA 2018

Žiaci 6.T triedy sa dňa 16.6.2018 zúčastnili prvého ročníka EKOFESTIVALU NITRA 2018.

Výstava bola orientovaná na výrobu a predaj rôzneho tovaru vyrobeného z prírodných materiálov (hračky, oblečenie, čistiace a pracie prostriedky, kozmetika, bižutéria, potravinársky sortiment). Zároveň prebiehali prednášky EKO-FILM. Výstava bola spojená s tvorivými dielňami, kde si deti vyskúšali svoje tvorivé schopnosti (maľovanie na okruhliaky, strihanie z papiera, výroba mydla,…).

Na záver exkurzie žiaci navštívili Mobilné planetárium, kde si pozreli film na tému Vznik Zeme a vývin života na Zemi.

This entry was posted in Aktuality 2017/18, Fotogaléria 2017/18. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.