Vianoce vo svete „Angličtiny“

Predvianočné hodiny anglického jazyka si naši žiaci v triedach 1.B, E, D, 3.A, B, C, D, 4.A, B, C, 6. B, 5.A, B, C, D i žiaci konverzačného krúžku spestrili rozličnými vianočnými hrami. Vyskúšali si výrobu „Christmas crackers“  a prekvapenie si potom na hodinách otvorili. Zahrali sme si vianočné Bingo, vyskúšali pripevniť sobíkovi Rudolfovi nos a pomaškrtili si na vianočných dobrotách od rodičov. Náladu nám spestrili i anglické vianočné piesne. Vyskúšali sme si, ako to vyzerá na Vianoce v anglicky hovoriacich krajinách.

Ďakujeme za pomoc pani učiteľkám, ktoré sa zapojili a veľká vďaka patrí i rodičom za ich podporu.

This entry was posted in Aktuality 2017/18, Fotogaléria 2017/18. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.