Lyžiarsky výcvik

V dňoch od 7. januára do 12. januára 2018 sa uskutočnil lyžiarsky výcvik pre žiakov ôsmeho ročníka v lyžiarskom stredisku Košútka v Hriňovej. Vďaka príspevku, ktorý sme dostali od štátu, sa mohlo lyžiarskeho výcviku zúčastniť viac žiakov. Všetci sme sa tešili, ako si oddýchneme od školských povinností a dobre zalyžujeme.

Užili sme si doobedňajšie, poobedňajšie lyžovania, no večerné lyžovanie bolo najlepšie. V stredisku nám varili veľmi chutne. Ubytovanie bolo pekné, moderné a personál bol veľmi priateľský a ústretový. Spoločne sme sa zabavili, vytvorili medzi sebou nové priateľstvá a získali krásne spomienky, ktoré si so sebou ponesieme po celý život. Dôležité však bolo, že aj tí menej skúsení sa na konci lyžiarskeho výcviku lyžovali samostatne a ostatní sa zdokonalili.

Pre ôsmakov sa lyžiarsky výcvik na našej škole skončil, no naši siedmaci sa už teraz môžu tešiť na ten nasledujúci.

This entry was posted in Aktuality 2017/18, Fotogaléria 2017/18. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.