SUDOKUmánia

Vo štvrtok 1. februára 2018 sa naši žiaci: Ondrej Muzika (VII.C), Samuel Jozek (VII.C), Daniel Fúska (VII.C), Patrik Blaško (VII.T), Alica Fábyová (VIII.A), Damián Vojtech (VIII.A), Šimon Vereš (VIII.T) Samuel Slezák (IX.U) a Mária Ivanová (IX.U) zúčastnili v CVČ Domino Nitra 1. ročníka súťaže žiakov základných škôl v riešení SUDOKU. V silnej konkurencii predviedli obdivuhodný výkon v štýle: Prišli sme! Riešili sme! Víťazili sme! Dôkazom toho je prvé miesto Ondreja Muziku a druhé miesto Samuela Jozeka v kategórii žiakov 6. a 7. ročníka a druhé miesto Alice Fábryovej a tretie miesto Šimona Vereša v kategórii žiakov 8. a 9. ročníka. Veľký aplauz si vyslúžil od všetkých prítomných Ondrej Muzika, ktorý päť SUDOKU hlavolamov dokázal vyriešiť za neuveriteľných 35 minút! Uznanie patrí pravdaže aj ostatným riešiteľom. Tešíme sa na ďalší ročník…do SUDOKOVANIA priatelia:))))

This entry was posted in Aktuality 2017/18, Fotogaléria 2017/18. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.