Záložka do knihy spája školy

Projektu Záložka do knihy spája školy sa aj tento rok zúčastnili žiaci 3. a 4. ročníka  – klasika. Vyrobili 150 záložiek, ktorými potešili žiakov v ZŠ Praha – Kunratice. Už si ich založili  do svojich obľúbených kníh, pomáhajú im orientovať sa v texte a zároveň poskytujú umelecký zážitok.

Naše deti tiež dostali krásne záložky od nich, dozvedeli sa veľa o živote detí v tejto českej škole, precvičili si češtinu čítaním Rozprávok z Kunratického lesa. České deti si zase prečítali naše listy a pobavili sa čítaním slovenských slov, keďže sa už s nimi stretávajú málokedy. Táto spolupráca bola prospešná pre obe školy a priniesla deťom radosť a potešenie.

This entry was posted in Aktuality 2017/18, Fotogaléria 2017/18. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.