Jesenné fantázie

Stalo sa už tradíciou, že s príchodom jesene sa rodičia, starí rodičia ,žiaci tretieho i štvrtého ročníka stretnú ,aby  spolu  vyrezávali tekvice, vytvárali  vence, jesenné aranžmány, kytice a všakovaké figúrky z prineseného materiálu. Nebolo tomu inak ani tento rok.                                V utorok 10. októbra sme sa opäť stretli v priestoroch našej školy. Tvorivosť, šikovné ruky, trpezlivosť a hlavne dobrá nálada vytvorili nezabudnuteľnú jesennú atmosféru a vyčarili nejeden úsmev na tvárach detí i dospelých.

Vytvorenú farebnú  krásu si môžete  aj vy pozrieť  v našom  čitateľskom kútiku na prízemí školy.

This entry was posted in Aktuality 2017/18, Fotogaléria 2017/18. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.