Celoštátna súťaž MLADÝ TVORCA

Vyhrali sme špeciálnu cenu poroty 1. miesto Najlepšia škola v celoštátnej súťaži MLADÝ TVORCA, ktorá sa konala v AGROKOMPLEXE v Nitre. V sekcii ROBOSAIT – tvorba a programovanie robotov našu školu reprezentovali žiaci 9.T triedy Tomáš Varga a Matej Koreň s autonómnym robotom LANDIKOVER. Ďalej Dušan Damborský a Timotej Černák s autonómnym automobilom SELF – DRIVING. 1. miesto v sprievodnej akcii TESTY ALF získal Filip Kittler a Matúš Igaz. Súťaže sa zúčastnilo v sekcii ROBOSAIT 15 SŠ a ZŠ. Súťaž ROBOSAIT – súťaž o technicky najvyspelejších robotov s predvedením úloh a predvedením komplexného programu. Súťažiaci získali ocenenia v rôznych kategóriách: najlepší vyzerajúci návrh robota, najužitočnejší robot, robot s najpokročilejšou umelou inteligenciou, robot s najlepším hardwarom, robot s najlepším softwarom.

This entry was posted in Aktuality 2015/16. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.