Baltík 2005 – celoslovenské kolo

V dňoch 7. – 9. 4. 2005 sa štyria žiaci našej školy (víťazi školského kola) zúčastnili celoslovenského kola  medzinárodnej  programátorskej súťaže  Baltík 2005, ktoré sa uskutočnilo v Bratislave.  Súťaže sa zúčastnilo celkovo 134 detí zo všetkých kútov Slovenska.

Naši žiaci  boli veľmi úspešní:
  • v kategórii A (ročník 1.-5.) tím MSM v zložení Michal Bali z 3.U, Alexandra Žilková z 3.V a Martin Prochászka z 3.T obsadil vynikajúce 2. miesto
  • v kategórii B (ročník 6.-9.) Ondrej Galbavý z 8.T obsadil takisto vynikajúce 2. miesto

Všetkým štyrom srdečne blahoželáme a želáme veľa úspechov v medzinárodnom finále, ktoré sa uskutoční v júni v Poľsku.!

Výsledková listina:
This entry was posted in Baltík 2004/05 and tagged , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.