Baltík 2005 – školské kolo

Do celoslovenské kola postúpili víťazi oboch kategórií, t. j. tím MSM (v zložení Michal Bali, Alexandra Žilková, Martin Prochászka) a Ondrej Galbavý.

Kategória A (ročník 1. – 5.)

Meno Priezvisko / Meno tímu (členovia)Počet žiakov v tímeTriedaPoradie
MSM (Michal Bali, Alexandra Žilková, Martin Prochászka)33.U, 3.V, 3.T1
Martin Ponteš, Majo Ivančík23.V2
Mirka Kukučková15.T3
Roman Kluvanec12.T4
Jonáš Jánsky11.T5
Slávka Kukučková14.T6
Martin Mikuška15.T7
Barbora Látečková13.V8
Dinosaury (Jakub Jánsky, Paťo Kolenčík, Filip Stolár)33.U9
AlenkaKatka (Alena Miková, Katarína Blišáková)23.U10
OneTwoThree (Radko Bernáth, Katka Marčeková)22.T11
Čerti (Arek Antoniewics, Majo Igaz, Samuel Hrstka)33.T12-13
COMODO (Miloško Zaujec, Samko Mikle)22.U12-13
Diabli (Jakub Ács, Rastík Domček)23.T14-15
Lucka Šebová11.T14-15
Marina Antonova13.U16
Temní Bojovníci (Juraj Štefánik, Dominik Plichta)23.T17
Ivanko Fibig12.T18-20
Kvietky (Barborka Báreková, Andrejka Čierna, Janka Őlvecká32.T18-20
Jakubko Marták12.U18-20
Dominika Furmáneková12.T21-22
Miško Lacina11.T21-22
Games (Miško Solčanský, Jakub Domian, Daniel Domanický)32.T23-24
Martinka Fibigová11.T23-24
Divé Mačky (Sophia, Katka) 23.T25-27
Ferko Mrkvička (Juraj Urban, Filip Klaučo)22.U25-27
Milanko Bango11.T25-27
Jakub Juhás11.T28-30
Viktorka Žilková11.T28-30
Albert Szollosi11.T28-30
Branko Prochászka11.T31
Okuliare (Katka Baliová, Saška Šabová)22.U32
Spolu51

Kategória B (ročník 6. – 9.)

Meno Priezvisko / Meno tímu (členovia)Počet žiakov v tímeTriedaPoradie
Galbavý Ondrej18.T1
Plaváková Linda17.T2
MY (Filip Streško, Richard Ďurdík)26.A3
Bernáth Dobroslav16.T4
Fabiankovič Adam16.A5
Spolu6
This entry was posted in Baltík 2004/05 and tagged , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • UTENDUM EST AETATE, CITO PEDE LABITUR AETAS  (Ovidius)

    Musíme využiť čas, čas rýchlym behom sa rúti

  • Vyhľadávanie

  • Čo nás čaká

    30.10 – 31.10. – jesenné prázdniny

    4. – 8. 11. 2019 – zber papiera

  • Dnes má meniny

    Alojzia

  • Jedálny líst

    streda 23. 10.

    5 Polievka rajčinová 1, 7,
    7031 Bravčový rezeň belehradský 1, vita nápoj citro

    štvrtok 24. 10.

    7 Polievka kyslá zemiaková 7, 1,
    9011 Kurací sekaný rezeň v cestičku 3, 7, 1,, dusená ryža, zemiaková obloha-kukurica

    piatok 25. 10.

    5 Polievka fazuľová kyslá so zemiakmi 7, 1,
    17002 Halušky s vajcom, kyslá uhorka, stolová voda, hruška

    Celý jedálny lístok

  • Zmeny na stránke

    16.10.2019 – Európsky deň jazykov 2019, Škola bez nenávisti (Aktuality, Fotogaléria), Florbalový turnaj (Aktuality, Fotogaléria, Úspechy)

    17.10.2019 – Imatrikulácia, Združenie Storm: interaktívna prednáška (Aktuality, Fotogaléria)

    23.10.2019 – Divadlo v anglickom jazyku (Aktuality, Fotogaléria)

     

     

  • Kontakt

    Základná škola, Benkova 34, Nitra
    benkova34@gmail.com
    037/773 10 15