Baltík 2005 – medzinárodné finále

V dňoch 8. – 10. 6. 2005 sa štyria žiaci našej školy zúčastnili medzinárodného finále programátorskej súťaže  Baltík 2005, ktoré sa uskutočnilo v Nowom Sacze v Poľsku. Účasť v tomto finále si vybojovali v celoslovenskom kole, ktoré sa konalo v apríli v Bratislave.  Medzinárodného finále sa zúčastnili deti z 5 štátov: Slovensko, Česko, Poľsko, Bielorusko, Ukrajina.

Naši žiaci obstáli vynikajúco:
  • v kategórii A (ročník 1.-5.) tím MSM v zložení Michal Bali z 3.U, Alexandra Žilková z 3.V a Martin Prochászka z 3.T obsadil krásne 2. miesto
  • v kategórii B (ročník 6.-9.) Ondrej Galbavý z 8.T  obsadil takisto  2. miesto

Všetkým štyrom srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.

This entry was posted in Baltík 2004/05 and tagged , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.