Baltík + Baltazár 2004

V dňoch 26.-28. 11. 2004 sa traja žiaci našej školy zúčastnili finále 11. ročníka Medzinárodnej tvorivej programátorskej súťaže Baltík + Baltazár 2004, ktoré sa uskutočnilo v Brne. Účasti vo finále predchádzala intenzívna práca všetkých troch žiakov na vlastných súťažných programoch.

V súťaži obstáli vynikajúco:

• Alexandra Žilková, 3.V – v kategórii do 10 rokov obsadila 2. miesto s programom „Saškina šachová škola“
  • Michal Bali, 3.U – v kategórii do 10 rokov obsadil 4. miesto s programom „Baltík na nákupe“
  • Ondrej Galbavý, 8.T – v kategórii do 14 rokov obsadil v silnej konkurencii 1. miesto s programom „Vedomostný testovací program“

Všetkým trom srdečne blahoželáme!

Výsledková listina

This entry was posted in Baltík 2004/05 and tagged , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.