Online tanečné kurzy – N Dance Company Nitra

Milí žiaci, aj v týchto ťažkých časoch máme pre Vás recept ako zahnať nudu! 😏✌
V spolupráci s tanečnou školou N Dance Company Nitra a jej zakladateľom Norom Grofčíkom, sme si pre Vás pripravili skvelé ONLINE tanečné kurzy a pohybové tréningy! 💻😊
Tanečná škola N DANCE COMPANY pôsobí už niekoľko rokov v meste Nitra a má za sebou skvelé výsledky, ako sú aj víťazstvá na majstrovstvách sveta! 🔥🔥 Preto by Vám N DANCE COMPANY rada ponúkla možnosť zapojiť sa do tréningového procesu, vyskúšať si rôzne tanečné kurzy v štýloch HipHop, StreetDance, Breaking, tvorbu choreografií a rôznych iných cvičení! Od Februára môžete aj VY, byť súčasťou tejto tanečnej rodiny!  💕 V týchto chvíľach od 18.1.-22.1.2021 prebiehajú nábory na 2.polrok, ak máte záujem aj vy o tieto tanečné kurzy pozrite si všetky info o tanečnej škole spolu s jednotlivými kurzami na stránke www.ndance.sk alebo nás kontaktujte na +421 918 497 586, +421907199441👀

Viac foto a video o škole a tréneroch nájdete na:

Facebook: TU!

Instagram: @ndancecompany_official
@norogrofcik

Poďte sa spolu s nami hýbať!

Tešíme sa na Vás na našich tréningoch!

S pozdravom tanečná škola N DANCE COMPANY!

This entry was posted in Aktuality 2020/21. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.