Detský čin roka 2020… povedali o nás 😊

„Vianoce… to je čas nákupov, ale aj čas pomoci druhým. Oboch týchto činností sa dotkne aj nasledujúci príbeh, prihlásený v kategórii Dobrý nápad aj do detského činu roka 2020. Malí vekom dokazujú, že môžu byť veľkými svojimi skutkami. V uplynulých rokoch to dokazoval aj kolektív žiakov na Základnej škole Benkovej v Nitre. Každoročne totiž organizovali vianočný minibazár, z ktorého výťažok nekončil v školskej pokladnici, ale u detí, ktoré potrebovali pomoc.“

Viac sa dozviete v priloženej nahrávke…

Rozhovor s autorkami listu Marianou Kudriovou, Sárou Klocokovou a Nikol Kostolanskou (vlaňajšie deviatačky) nahrala redakotrka RTVS Jana Obrancová.

Záznam z online odovzdávania ocenení si môžete pozrieť na videu ONLINE ODOVZDÁVANIE OCENENÍ DETSKÝ ČIN ROKA 2020:

Video z online odovzdávania ocenení

This entry was posted in Aktuality 2020/21, Fotogaléria 2020/21. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.