Vianočný darček pre zvieratká

V čase Adventu sme si priali krajšie Vianoce aj pre zvieratká, ktoré sú umiestnené v Útulku Nitra, regionálne centrum Slobody zvierat v Nitre. Do dobrovoľnej zbierky Vianočný darček pre zvieratká :)  sa s radosťou zapojili naši prváci, druháci, tretiaci i štvrtáci, spolu s ich rodičmi, triednymi pani učiteľkami a vychovávateľkami, ostatní pedagógovia  i zamestnanci školy.

Podarilo sa nám vyzbierať množstvo darčekov pre psíkov i mačičky: granule, konzervy, paštéty, uteráky, deky,oblečenie, pelechy,hračky aj sladkosti a iné potrebné veci :), ktoré si už v piatok 18.12.2020 od nás prevzal p. Kubiček, ktorý pracuje a stará sa o zvieratká z Útulku Nitra.

Všetkým ďakujeme za štedré príspevky!

Aj opustené zvieratká budú mať tento rok Vianoce 1

Aj opustené zvieratká budú mať tento rok Vianoce 2

This entry was posted in Aktuality 2020/21, Fotogaléria 2020/21. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.