Nitrianska školská stolnotenisová liga

K Pezinskej školskej stolnotenisovej lige nám pribudla aj školská liga v Nitre. V školskom roku 2019/2020 sa naši žiaci zúčastnili dvoch turnajov zo štyroch, na ktorých nás mimoriadne úspešne reprezentovali. Simon Ištokovič z 8. A triedy na turnajoch predviedol svoje športové umenie a obsadil v konkurencii registrovaných hráčov na obidvoch turnajoch prvé miesto. Zásluhu na tomto úspechu majú aj ďalší žiaci: Kollár Nikolas, Jančo Tomáš a Bacho Kristián, ktorí sa tiež zapojili do turnaja a so Simonom Ištokovičom vytvorili úspešné družstvo, ktoré je zatiaľ v tabuľke škôl na druhom mieste. Ďalšie dva turnaje sa z dôvodu pandémie odložili. Turnaja sme sa zúčastnili vďaka finančnej podpore NSK a našej školy. Všetkým partnerom aj pani učiteľke Dovičovičovej ďakujeme a tešíme sa na ďalšie turnaje.
Tréner

This entry was posted in Aktuality 2020/21, Fotogaléria 2020/21. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.