Slávnostné ukončenie školského roka 2019/2020

Posledný deň školského roka so sebou vždy nesie neopakovateľnú atmosféru. Žiaci netrpezlivo očakávajú prekvapenia na vysvedčeniach, učitelia sa tešia na zaslúženú dovolenku… Ukončenie školského roka 2019/2020 však bolo aj tak v niečom iné. Od marca sa zaužívaná školská rutina vytratila a každý deň prinášal nové výzvy. Spoločne sme ich zvládli bravúrne, začo patrí veľká vďaka učiteľom, žiakom aj ich rodičom. Aj samotný záver školského roka bol mimoriadny. Okrem toho, že všetci žiaci mali možnosť prevziať si vysvedčenia vo svojej triede a priamo z rúk triednej učiteľky či učiteľa, prvákom a deviatakom vysvedčenia odovzdal štátny tajomník Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR pán Ľudovít Paulis. Po rokoch sa vrátil na svoju základnú školu a spokojne skonštatoval, že na ZŠ Benkova 34 sa v priebehu rokov udialo množstvo pozitívnych zmien a má namierené k úspešnému zajtrajšku.

This entry was posted in Aktuality 2019/20, Fotogaléria 2019/20. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.