Deň Zeme

Dňa 8. 4 .2019 sme si pripomenuli s určitým predstihom na našej škole Deň Zeme. Žiaci 4. až 7. ročníka sa a zúčastnili   eko-výchovného koncertu ECO RECYKLUJ TOUR s Thomasom Puskailerom a  Ondrejom Antálkom spojený s ich autogramiádou. Išlo o interaktívny program, ktorého súčasťou boli súťaže, kvíz, eko-pesničky či krátke videá so známymi osobnosťami šou biznisu. Žiaci 8. a 9. ročníka sa zúčastnili kultúrno náučného predstavenia na tému Výstrel, ktorý zmenil svet, ktorého hlavná idea bola postavená  na premisách – Poučilo sa ľudstvo zo svojej tragickej minulosti? Existuje šanca, že tak urobí?  Bude naša samoľúbosť možnou príčinou vypuknutia ďalšieho globálneho konfliktu? Zvolíme si trvalý mier?

This entry was posted in Aktuality 2018/19, Fotogaléria 2018/19. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.