Vianočný minibazár pre Emku a Paľka

Žiacky parlament aj tento rok už tradične zorganizoval charitatívny minibazár. V tomto školskom roku zástupcovia tried rozhodli, že výťažok venujeme dvojičkám Emke a Paľkovi, ktorí trpia detskou mozgovou obrnou.

Podarilo sa nám vyzbierať počas minibazáru a vďaka darcovi sumu: 1938,64,- eur. Tieto peniažky budú použité na rehabilitačné pobyty. Všetkým, ktorí pomohli s prípravou minibazáru, alebo sa zapojili do nákupu, či predaja, darcovi a mamičke, ktorá spolu so synom uháčkovali dvojičkám dve krásne chobotničky, zo srdca ĎAKUJEME.

Počas zasadnutia žiackeho parlamentu sme vyzbierané peniažky odovzdali Emkinej a Paľkovej mamičke.

This entry was posted in Aktuality 2018/19, Fotogaléria 2018/19. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.