MDD 2018

V piatok 1. júna sa každé dieťa zobudilo s radostným očakávaním, čo krásneho mu tento výnimočný deň prinesie. A aby bol naozaj nevšedný, žiaci z  VIN sa hneď ráno stretli na školskom ihrisku. Spolužiaci zo    VII. T triedy pre všetkých pripravili vtipné a zábavné hry, ktorých cieľom nebolo meranie síl či rýchlosti, ale vyčariť na tvárach súťažiacich úsmev.

Túto zábavnú tradíciu „vinkárskych“ osláv MDD si deti založili už minulý rok. Súťažiaci si zahrali vareškový futbal, riešili úlohy zábavného kvízu, strieľali si na nerv(f)y z pištolí „nerf“, vyskúšali si kreslenie so zaviazanými očami či potrápili svoju logiku  zložitými skladačkami. Ani nestranný pozorovateľ by nedokázal rozhodnúť, či mali väčšiu radosť súťažiaci alebo siedmaci, ktorí hry vymysleli, pripravili a organizačne usmerňovali. Zabával sa úplne každý. Najúspešnejšími sa nakoniec stali žiaci V.U, preto boli ako víťazi siedmakmi odmenení čokoládovou zlatou medailou.

This entry was posted in Aktuality 2017/18, Fotogaléria 2017/18. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

2. 7. – 31. 8. 2018 –  letné prázdniny

Alfréd

8 Polievka karfiolová so zeleninou1, 7, 9
    9070 Lahôdková roláda 7, nové zemiaky, šalát rajčinový, voda