SONG

Dňa 16. 5. 2018 sa v CVČ Domino v Nitre konalo okresné kolo súťaže v speve piesní v anglickom jazyku SONG. Naša škola sa do tejto súťaže zapojila v štyroch kategóriách.

V I. kategórii sólo spev, nás úspešne reprezentovala Lívia Brunclíková z  III.T triedy. S piesňou „I Have A Dream“  si vyspievala 3.miesto.

V I. kategórii skupinový spev, sme si odniesli 2.miesto, ktoré nám s piesňou“ Ordinary Miracle“ vyspievali dievčatá v tomto zložení : Laura Štrengerová, Nela Čitáryová, Kristína Bírová z III.C a Patrícia Bartakovičová, Ema Očovská, Tamara Marciová z III.D triedy

V II. kategórii sólo spev, sa predstavila Zoja Čitáryová z V.C triedy. S piesňou „Make You Feel My Love“ predviedla výborný spevácky výkon a porota jej udelila 1.miesto.

V II. kategórii, skupinový spev žiaci V.C triedy: Kristína Balcová Tamara Miháliková, Lara Haverová,Mia Némethová, Zoja Čitáryová, Henrich Kudroč a Jakub Drdoš zaspievali pieseň „I See The Light“. V konkurencii speváckych skupín sa umiestnili na 2.mieste. Na klavíri ich sprevádzala ich spolužiak Matej Khun.

Srdečne blahoželáme!

This entry was posted in Aktuality 2017/18, Fotogaléria 2017/18. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.