Viedeň 2018

Aj tento školský rok mali možnosť žiaci našej školy  zúčastniť sa zahraničnej exkurzie  do hlavného mesta Rakúska, Viedne. Na zájazde nás sprevádzala už tradične milá pani sprievodkyňa, ktorá nám pripravila bohatý program a ponúkla zaujímavý odborný výklad. Prehliadku sme začali v  záhradách zámku Belveder, pokračovali okruhom historického centra Viedne, videli sme budovu parlamentu, divadla Burgtheater, prezreli sme si zámok Hofburg, niekdajšie  sídlo Habsburgovcov a krásy parku Volksgarten.  Prešli sme sa i najdlhšou a najznámejšou ulicu Mariahilfer Strasse. Náš výlet sme zakončili prehliadkou prírodovedného múzea. Očarení atmosférou krásnej Viedne a plní zážitkov sme sa v podvečerných hodinách šťastne vrátili domov.

This entry was posted in Aktuality 2017/18, Fotogaléria 2017/18. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.