MENÍM MOJE MESTO

Mesto Nitra v spolupráci s Nitrianskou komunitnou nadáciou vyhlasuje výzvu na predkladanie žiadostí o grant v grantovom programe – Mením Moje Mesto. Cieľom grantového programu je podpora zlepšenia kvality verejných priestranstiev v Nitre s tým, že budú zapracované hlavne potreby, záujmy a nápady občanov Nitry. Program chce motivovať k aktívnej participácii pri vytváraní a obnove verejných priestranstiev a zaujímavých lokalít.

Celková podpora projektu bude 50-tisíc eur, maximálna podpora jedného projektu je vo výške 5-tisíc eur. Všetky projekty bude realizované v Nitre. Oprávnené oblasti podpory sú – napríklad zlepšenia v drobnej záhradnej a parkovej architektúre na verejných priestranstvách a vyhliadkových miestach, vytváranie a obnova priestranstiev športovo-rekreačného charakteru, obnova kultúrno-historických lokalít, výsadba a revitalizácia zelene, tvorba a zveľaďovanie verejných záhrad, vytvorenie a úprava náučných chodníkov a cyklochodníkov, vytvorenie mobilných Smart aplikácií – zameraných na zlepšenie kvality verejných priestranstiev, či aplikácie v oblasti marketingových nástrojov v rámci zvýšenia informovanosti a popularizácie života obyvateľov Nitry.

This entry was posted in Aktuality 2017/18. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

9. 4. – 13. 4. 2018 –  zápis do 1. ročníka

Marcel

3 Polievka šošovicová mliečna so zemiakmi7, 1
    14057 Zlaté halušky7, 1, 3, jablká, voda