Noc výskumníkov

29. 9. sa žiaci 5., 6. a 7. ročníka VIN zúčastnili Noci výskumníkov v Bratislave.  Noc výskumníkov bola zameraná na chémiu, fyziku a mnohé ďalšie predmety. Účelom exkurzie bolo vyskúšať si zábavnou formou viacero chemických pokusov, zistiť, na akom základe fungujú, dozvedieť sa, ako vzniká tsunami a zemetrasenie alebo vyskúšať si virtuálnu realitu. Taktiež sme sa mohli oboznámiť s tým, čo všetko sa pridáva do potravín a ktoré produkty sú kvalitné a ktoré nie. Na základe chute sme zisťovali rozdiely medzi kupovanými a domácimi potravinami. Ďakujeme všetkým, ktorí boli na Noci  výskumníkov a dúfame, že ste sa  niečomu novému priučili. Hlavne naši piataci, ktorých čaká chémia a budú na ňu aspoň trošku pripravení.  V autobuse nás sprevádzala príjemná nálada s prehliadkou Bratislavy.

This entry was posted in Aktuality 2017/18, Fotogaléria 2017/18. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.