Krajský festival vedy a techniky Amavet 2017, Nitra

Festival vedy a techniky sa konal 6.10.2017 v priestoroch Centra voľného času Domino v Nitre. Bolo prihlásených jedenásť projektov z rôznych oblastí vedy a techniky zo ZŠ, gymnázíí, SOŠ. Porota mala veľmi ťažkú úlohu, lebo projekty boli nápadité a mladí autori v drvivej väčšine zvládli prezentáciu svojho projektu na vysokej úrovni. Našu ZŠ reprezentovali žiaci Timon PlichtaAdam Vašek s projektom: Konštrukcia a diaľkové ovládanie objektov – tank, loď. Získali 4. miesto, certifikát, diplom, pohár, vecné ceny. Zároveň si vybojovali postup do celoslovenského kola, ktoré sa uskutoční 10. – 12.11.2017 v Inchebe v Bratislave. Gratulujeme a držíme palce.

Foto z festivalu:

https://www.zonerama.com/jaromucha/Album/3788602

This entry was posted in Aktuality 2017/18. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.