JAVISKOVÝ ŠKRIATOK 2017

V marci sa v Dome kultúry v Šali konala regionálna prehliadka a súťaž detskej dramatickej tvorivosti pod názvom „ Javiskový škriatok 2017“.  Prehliadka bola určená detským divadelným súborom a divadlám dospelých hrajúcim pre deti. Našu školu na prehliadke reprezentovali žiaci 4. C triedy.

Vystúpili s divadelnou hrou  obľúbeného detského spisovateľa Roalda Dahla     „Charlie a továreň na čokoládu “ . Súťaže  sa zúčastnili ako úplní nováčikovia. Predviedli výborné herecké výkony, ocenené obrovským potleskom publika. Plní zážitkov, nových inšpirácií  a povzbudenia do ďalšej tvorivej práce sa domov vrátili ako ozajstní „ víťazi“.

Divadelné vystúpenie si môžete pozrieť tu:  https://youtu.be/1G8MSKz3Yo8

Javiskový škriatok – program

This entry was posted in Aktuality 2016/17. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.