Čitateľský kútik

Kto by nemal rád dobrodružstvá, záhady či tajomstvá?

Deti z našej školy ich zbožňujú. Keď majú cez prestávku chvíľku voľného času, utekajú za nimi do novej knižničky, ktorú sme pre všetkých milovníkov literatúry zriadili na bloku B. Jules Verne, Karl May, Jack London… Ale i Jozef Pavlovič, Peter Glocko či Sue Townsendová. Detektívky, indiánky, zaľúbené slaďáky… Príručky pre kúzelníkov, dobré rady pre chovateľov, encyklopédie, časopisy pre malé deti, veľké deti, ale aj pre mládež. Každý si nájde to svoje. Špeciálne vyhradenú poličku majú aj ročníkové práce žiakov a vôbec nepochybujte, že sú našimi čitateľmi mimoriadne vyhľadávané. Svetlá a priestranná chodba na poschodí vonia príbehmi, šumí zvedavosťou. Veď sa len pozrite na naše fotografie. :-)

This entry was posted in Aktuality 2015/16. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.