Príležitosť pomôcť ťažko zdravotne postihnutým deťom darovaním nepotrebných vecí

Milí žiaci,

V prípade, že máte doma nepotrebné použité, ale funkčné detské korčule na ľad rôznych veľkostí, môžete nimi potešiť ťažko zdravotne postihnuté deti zo Špeciálnej základnej školy internátnej na Červeňovej ulici v Nitre na Čermáni. Táto škola má možnosť zabezpečiť pre svojich žiakov korčuľovanie na ľade. Nie každý z rodičov si však môže dovoliť nákup nových, alebo použitých korčúľ.

Tí z Vás, ktorí majú možnosť a rozhodnú sa dopriať postihnutým deťom trochu zábavy a radosti z korčuľovania, môžu ich priniesť pani učiteľke Gregušovej, ktorá zabezpečí ich doručenie novým užívateľom.

Ďakujeme, že pomáhate !!!!

This entry was posted in Aktuality 2015/16. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.