Návšteva pánov profesorov zo zahraničia

Počas   posledného aprílového týždňa žiakov IV. T a IV. U navštívil v škole počas hodín anglického jazyka profesor Neil Stainthorte, ktorý kedysi učil deti na prvom stupni ZŠ a v súčasnosti je profesorom na Private Pädagogische Hochschule der Diözese Linz v Rakúsku a počas prvého májového týždňa ich opäť navštívil Bill New , ktorý je profesorom na Beloit College v USA a v minulosti bol sám učiteľom žiakov I. stupňa ZŠ. Prišli k nám na základe pozvania pani Reid, ktorá sa tiež zúčastnila hodín vyučovania anglického jazyka s nimi. Žiaci si s pomocou pani Reid a pani učiteľky angličtiny vyskúšali konverzáciu s oboma pánmi profesormi, ktorí dokázali deti príjemným spôsobom zabaviť a zažartovať s nimi aj v rámci jednoduchej angličtiny, ktorú deti na I. stupni ZŠ zvládli. Žiaci mali tiež možnosť porovnať britskú a americkú angličtinu v podaní Neila, ktorý je z Británie a Billa, ktorý je z USA.

This entry was posted in Aktuality 2013/14. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.