Logická olympiáda

V dňoch 8. 4. – 9. 4. 2014 sa 4 žiaci VIN – Martin Gažík 4. T, Dominik Haspra 4. T, Timotej Černák 7. U, Dušan Damborský 7. U, zúčastnili 2. ročníka celoslovenskej súťaže Logická olympiáda v Prešove, ktorá je určená intelektovo nadaným žiakom základných škôl. Víťazi školských kôl sa stretli v Prešove. Ubytovaní sme boli v krásnom areáli Zelený breh, Sigord. 9. 4. 2014 prebehla samotná súťaž, v každej kategórii súťažilo okol 50 žiakov z celého Slovenska. Súťaž mala dve kolá a podľa slov chalanov príklady boli dosť náročné. Aj napriek tomu sa chlapci umiestnili na výborných miestach: V kategórii A (1. – 4. ročník) získal D. Haspra 33. miesto, M. Gažík 36. miesto, v kategórii B (5. – 9. ročník) sa D. Damborský umiestnil na 9. mieste, T. Černák na 20. mieste. GRATULUJEME!

This entry was posted in Aktuality 2013/14. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.