Ekovýchovný koncert EKO GLASS TOUR

Dňa 10. 6. 2013 sa žiaci našej školy zúčastnili ekovýchovného koncertu EKO GLASS TOUR,  ktorým sa organizátori snažili deťom  priblížiť tematiku recyklácie a významu skla. Účinkujúcimi boli spevák zo súťaže Česko Slovenská SuperStar Thomas Puskailer  a bývalá detská spevácka hviezdička Martin Madej. Koncerty budú pokračovať aj pre verejnosť a ak chcete vidieť audio-vizuálnu show plnú hudby, tanca, zábavných filmov a súťaží, ktoré približujú tému environmentalistiky a ekológie mladým ľuďom, príďte do Obchodného centra MAX dňa 22. 6. Okrem Thomasa Puskailera s hosťom Máriou Čírovou, môžete vyhrať v tombole skvelé ceny. Koncert začína o 15:00 h.

This entry was posted in Aktuality 2012/13. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.