Juniáles

Dňa 10. 6. 2008 sa uskutočnil na našej škole Juniáles.

Akcia bola zameraná na spoločné zmysluplné trávenie voľného času našich žiakov, učiteľov, rodičov a mestskej polície. Zámerom bolo ukázať mladým ľuďom správnu cestu pri formovaní ich záujmov a záľub, odpútať ich od šírenia legálnych a nelegálnych drog, venovať pozornosť uplatňovaniu tolerancie, ľudských práv a zvyšovanie miery spolupráce s mestskou políciou. S týmto zámerom bol pripravovaný celý program Juniálesu, ktorý mal dve časti: kultúrnu a športovú.

Kultúrna – vystúpenie hudobných skupín:

• školská skupina VINCO ROX
  • skupina Alalya
  • skupina Desmod
  • skupina Horkýže slíže

Športová časť

• volejbal – učitelia a rodičia
  • futbal – učitelia, rodičia, mestská polícia

Ďakujeme všetkým rodičom, učiteľom a žiakom za účasť a tešíme sa na Juniáles o rok.

This entry was posted in Aktuality 2007/08 and tagged , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

18. 4. 2019 – 23. 4. 2019 – Veľkonočné prázdniny

Adrián

6 Polievka hrášková so zeleninou 7, 9, krupicové halušky 7,
    7012 Bravčové stehno na paprike, prívarok cuketový1, 7, chlieb, malinovka